Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek azok...

Csak engem idegesítenek azok az emberek, akik még a koncerten is a telefonjukat nyomkodják?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni, mi értelme van annak, ha elmegy a koncertre, és az egészet egy 5-7"-os kijelzőn nézi (pláne ha előtted bohóckodik) végig, nemhogy inkább élvezné, hogy ott van.

Aztán még ő van felháborodva, hogy ha meglöki valaki, vagy repül a kezéből a telefon... mert úgy áll ott a nézők között mint egy kővé meredt f##z.

Ha nem csinál videót az ember, akkor már el sem hiszik, hogy ott volt, vagy hogy működik ez?

Egyszerűen nem hiszem el.



2017. júl. 28. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Hagy csinálja már úgy ahogy akarja. Ha neki az a jó az. Közöd semmi. Ők is hülyézhetnének téged, mert te meg nem olyan vagy.

A lényeg. Xard le.

2017. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez örömet okoz neki, akkor miért ne csinálhatná? Egy koncerten pedig sokan vannak, előfordul, hogy meglöknek egy kicsit. Ez van. De szerintem téged is zavarna, ha olyan erővel löknének, hogy repül a telefon, vagy a söröd, vagy bármid.
2017. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Igazából én sem értem. Emlékbe készíteni magadnak 1-2 képet és 1-2 videót szerintem teljesen normális, de azt már nem tudom megérteni, hogy miért kell akár 2 órán keresztül végigkamerázni. Persze sokan felteszik youtube-ra, de ezeknek a minősége általában elég gyenge, ráadásul remeg a kezük, az emberek előttük ugrálnak, a hangminőség meg említésre sem érdemes.


Amúgy egy hónapja voltam Green Day koncerten, ott Billie Joe (az énekes) külön meg is jegyezte, hogy köszöni, hogy ma este kevesebb telefont lát, mint általában szokott, és örül, hogy mi inkább élvezzük a show-t.


Szerintem leginkább akkor van értelme elővenni a telefont, mikor lassú számnál lekapcsolódnak a fények, az emberek bekapcsolják a zseblámpát rajtuk, és "virrasztanak". Az eszméletlenül jól tud kinézni.

2017. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán szöget ütne a felembe, ha ilyet látnék, de tuti, hogy nem idegesíteném magamat vele. Az illető kifizette a jegy árát, tehát fejen állva is nézheti a koncertet, ha ezzel másokat nem zavar.
2017. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudod, amit nem osztasz meg, az meg sem történt. Legalábbis a mai fiatalok szerint. :o)
2017. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!