Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan mozduljak ki egyedül?...

Hogyan mozduljak ki egyedül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet hogy régebben amikor még fiatalabb voltam rengeteg barátom volt, és gond nélkül el tudtam/tudtunk menni bármerre a városban (Debrecen) bulizni, enni-inni, szórakozni, stb.



Nemrég elkezdtem az egyetemet, és hihetetlen a nyomás, gyakorlatilag mindenki a baráti körömből elment dolgozni, és kicsit magamra maradtam: szorgalmi és vizsgaidőszakban nem tudok másra gondolni mint a sulira és a karrieremre, és így nyáron bár szívesen kimozdulnék, de nincs kivel



Sokat mászkálok egyedül a városban, de amikor hazaérek még rosszabb a kedvem mint előtte, miután rájövök hogy mennyire megváltozott minden, és már nyoma sincs annak a gondtalan szórakozásnak, amiért régen éltem-haltam



Ti mit tennétek?


2017. aug. 3. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

lazitanek. nekem ugy tunik hogy tulsagosan is tulstresszeled az egyetemet. persze, nehez meg minden, de nem egy ember vegezte el ugy, hogy kozben vegig bulizta az egeszet. nyilvan nem a legjobb eredmenyekkel, de na... erted.

szep dolog hogy fontosnak tartod a karriered es elore godolkozol, de szerintem kezdesz atesni a lo tuloldalara

2017. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálok úgy-ahogy lazítani a magam módján (könyvek, zenélés, éttermek kipróbálása, masszázs, stb.)


A legtöbb diák sokkal tehetségesebb nálam a szakunkon, jobbak matekból, nálunk pedig a matek és a programozás mindennek az alapja: ahhoz hogy tudjam tartani a szintet, háromszor többet kell tanulnom meg hajtanom mint ők

2017. aug. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!