Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy jobb fizetést hol lehet...

Egy jobb fizetést hol lehet elverni egyedül?

Figyelt kérdés

Mivel nőknek nem kellek, ezért jönnek ezek a forever alone programok.


De sajnos eddig csak olyan dolgokat csináltam, amit a szerényebb keresetüek is meg tudnak maguknak engedni.


Pl fesztiválokon ugy veszik a napijegyet mint a cukrot és nem probléma hogy 20-30 ezerbe kerül egy nap fogyasztással együtt, egész nyáron fesztiválra járnak a minimálbéren dolgozó fiatalok IS.


Vegyük azt, hogy még a KSH szerinti átlag keresettől is sokkal jobban keresek (nem mintha az a bizonyos 300bruttó egyébként annyira általános lenne a valóságban)


(ja és lakást sem kell béreljek, mert kaptam egyet)


Milyen helyeket tudnék megengedni magamnak ilyen szintü keresetből, ami tényleg csak a jobb anyagi helyzetüeknek van belépő?


Vagy akkora a széthuzás, hogy vagy a prolik közé tartozik az ember vagy a milliomosok közé? Köztes fokozat nincsen?


2017. júl. 30. 18:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mi a koze ennek a parkapcsolatokhoz? A penzeddel akarsz not fogni? Csapj fel sugardaddynek.
2017. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
annyit azért nem keresek.
2017. júl. 30. 18:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Bérelj egy grippent egy napra.

31/f

2017. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Bérelj egy elefántot és kocogjatok végig a főutcán.
2017. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

thaiföldi utazás mennyibe kerülhet szerintetek?


angolul tudok, ugyhogy nem lenne probléma egyedül menni.

2017. júl. 30. 19:13
 6/16 anonim ***** válasza:

Legyen hobbyd. Egy sportkocsi nem túl drága 5-8 millió HUF sok gyakorlás a ringen jó játék pár év alatt 10-20at már elutottel. Tapaszlat. Vitorlást venni jó dolog olcsóbb a Balatonon haverokkal évi pár Milla elmegy. Motorcsonak. Itthon felesleges Dunán le fel menni semmi értelme max csajokat napoztatni, de pl levinni tengerre jó dolog napi 60e Ft üzemanyag egy kis ladikkal is elmegy karban kell tartani évi 1-2 Milla elmegy tapasztalat.


Szórakozóhelyre a bohócok járnak semmi értelme egy ilyen helyre elmenni szerintem. Étterem még ok, egy jó steak 15 körül megvan páran leleptek enni azt megy a pénz.

De lehet még kitalálni pl repülőt vezetni azt de szeretnék de nincs rá időm, vagy pl világot latni.

2017. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Thai. Változó mit csinálsz ott én 1-1 honapra szoktam menni olyan 1 Milla 2 főre. Haver egyedül megy neki 3 hét volt 1 Milla de ebben a bernostenyek is benne voltak, de ő csak 1 helyen volt, mert én világot látni szeretek ő meg gazdagcsavoskodni akart.
2017. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

mondtam, hogy nem vagyok milliomos.


tehát nem a felső 10%ról beszélgetünk, de ugy látom magyarorszgáon csak ez a két kategoria van, középosztály megszünt.


Az a probléma, hogy HAVEROK hiányában elég problémás a dolog.

2017. júl. 30. 19:17
 9/16 A kérdező kommentje:

amugy a hobbikkal nem az a probléma, hogy mennyibe kerülnek...


hanem hogy az embernek IDEJE honnan van rá...


pl étterembe reggelizni nem csak az ára miatt lehet drága, hanem attól, hogy ki tudja megengedni magának, hogy reggel 8-9 közt ott üldögéljen?

2017. júl. 30. 19:23
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha hobbyd lesz haverok is lesznek.
2017. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!