Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzek egy nagyon...

Hogyan szervezzek egy nagyon jó szülinapi házibulit? (17/L)

Figyelt kérdés

Még sosem voltam házibuliban szóval nem nagyon tudom,hogy kellene mindent csinálni,hogy ne legyen lapos,hanem tényleg valami "felejthetetlen" buli legyen..

Nemsokára 18. szülinapom amit a barátnőm házukban tartanánk egy buli keretében. Még csak a listát írtuk össze,de mivel a kiszemeltem is jön,ezért tényleg nem akarok beégni. Mivel 18.szülinap ezért persze piával ünneplünk.. Tudnátok segíteni,h mégis mit kéne csinálni? Hogyan szervezzük meg(zene,dekoráció,stb...) Meg amikor megérkeznek a vendégek ,hogyan kezdődjön el a buli,stb...



2017. aug. 4. 00:13
 1/1 anonim válasza:
Legyen sokk alkohol, ne azon múljon a buli hogy valaki leszólja, hogy még ne mis tudtak inni. Ezt úgy is megoldhatjátok hogy ti vesztek amennyit gondoltok (sör, bor, vodka stb. + keverő italok) és emellett még mondjátok hogy a buliba mindenki hozzon maga is piát. A buli elején főleg szerintem a beszélgatés a megfelelő, hiszen soha nem érkezik mindenki egy időben. Aztán ersze a háttérben szól végig jó zene, olyan a mit mindenki szeret. Egyre hangosabb lesz úgy is mert a beszéd hangereje is növekedni fog, majd megfelelő idő és alkohol után tánc is csatlakozik majd az egész bulihoz. Én a dekorációra nem költenék különösebben, elég ha egy ház mondjuk szimplán jól néz ki, nem kell azt díszíteni. Valami poénos játék is befigyelhet egyébként amíg gyülekeznek az emberek, vagy ugye utána is mert nem mindenki akarja mad ugya azt csinálni. Egy activity vagy annak valami leegyszerűsített formája poén lehet pl, vagy egy "én még soha" ivós váték. :) Szóval két típusú társaságra mindig kell készülni aki majd táncol meg járkál meg ilyenek, meg akik majd inkább beszélgatősen ülnek valahol. De az egész bulinak a titka hogy sokan legyetek, a házigazdát ha már volt pia akkor nem fogja senki "szidni" utólag sem. :)
2017. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!