Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdekelne-e egy ilyen youtube...

Érdekelne-e egy ilyen youtube csatorna?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy van-e köztetek, akit érdekelne egy olyan youtube csatorna, ahol magyar közönséggel szeretnénk megismertetni az "arab és a muszlim világot", tehát pl a különböző muszlim hagyományokat, pilléreket ismertetnénk, hogyan élnek köztünk a muszlimok, mik a kulturális különbségek az arab országokban, esetleg arab nyelvtanulásos videók is lennének, illetve ezzel a vallással vagy a kultúrával kapcsolatos kérdésekre válaszolnánk, stb.

A cél az lenne, hogy a magyar emberekkel jobban megismertessük az iszlámot, a magyarországi muszlimokat, és hogy a téveszméket eloszlassuk. Illetve azoknak is mélyebb betekintést adna az arab kultúrába, akiket eleve érdekel a téma.


Tippeket is szívesen fogadunk, illetve ha nem támogatod az ötletet, akkor azt is írd meg hogy miért. Köszi!



2017. aug. 4. 11:52
 1/4 anonim válasza:
18%
Eleget hallani a tv-ben a megtévedt muszlimokról akik ártatlanokat ölnek egy nemlétező istenség nevében. Szerintem ezt hanyagold.
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ismeretterjesztő jellegű akkor van értelme és haszna is. Csak akkor ne közvetítsen véleményt és nézeteket, próbáljon objektív maradni különben nem lesznek befogadóak vele az emberek. Arra pedig mindig számítani lehet hogy eltérő kulturális értéket és nézeteket bemutató dologra rá fognak csimpaszkodni a provokátorok, utálkozók, támadók is.


Lásd az első válaszolót akinek ott eldurrant az agya hogy a muszlim szót hallja, mert hát ők csak terroristák lehetnek mert ezt nyomja a propaganda.

2017. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne rá nagy kereslet, ha őszinte akarok lenni. Aki utálkozik és ítélkezik a muszlimok felett, az úgysem fogja megnézni, mert ragaszkodik ahhoz, amit a tv-ben, hírekben hall róluk, ami ugye teljesen negatív kép, hiszen állandó téma a migránsok, a terrorizmus, és az emberek ezzel a párosítják eleve a muszlimokat, holott nem mindenki terrorista. De ezt magyarázd meg sok dühös, félő és alapjában véve is pesszimista magyarnak, úgy hogy megértse. Szerintem ennek nem most jött el az ideje, legalábbis ha sikeres csatornát akarsz működtetni. Nem azt mondom, hogy senki nem nézné és senkit nem érdekelne, de nem hinném, hogy népszerű lenne.
2017. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Miért? Ennyire sürgőssé vált?


Szerintem az emberek hócipője tele van a mindenféle vallástól, ideológiától. Már nem lehet lenyomni a torkukon.

A muszlimok is szeretnének olyan országban élni, ahol mindenki muszlim. Az európai "civilizáció" megüli a gyomrukat.

De úgy is felteszed a youtube-ra a többi mellé és akiknek hiányosak az ismereteik azok megnézik, vagy nem.


A muszlimoknak is készíthetsz egy filmet a mi kultúránkról és vagy megnézik, vagy nem. De nem fogja azt jelenteni, hogy el is fogadják. Miért is tennék, ha homlokegyenes az ő hitvilágukkal?

2017. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!