Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 19 évesen gáz, ha strandon...

19 évesen gáz, ha strandon nagyon szeretek csúzdázni? (nem a gyerekrészen, hanem a nagy, óriási fajtákon persze)

Figyelt kérdés

egyszerűen oda vagyok értük, nem szeretek se a parton, se a vízben ücsörögni, mint egyes fiatalok, mozogni szeretek (úszás stb stb), és ebben a nagy,tekergős, extrémebb csúzdák is bele tartoznak, amire általában kisebbeket nem engednek fel. tervben van az itthoni aqva parkok, csúzdaparkok megcélozása is jövőre.

Csak h ez más emberek szemében mennyire ciki, szánalmas? Lány vagyok, de soha nem bírtam a seggemen ücsörögve lenni, napozni mint a 99%..


2017. aug. 7. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán 😆 én is 19 vagyok és én abban fáradok el, hogy 20. szorra mászok fel a csúszdákhoz 😂
2017. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!