Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam el magam ha...

Mivel foglaljam el magam ha nagyon unatkozom? 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mióta szünet van általában kb semmivel nem tudom lefoglalni magam, nincs mit csinálnom. Olyannyira hogy van amikor inkább átalszom a fél napot hogy minél kevesebbet legyek fent és ne unatkozzak. Diákmunka erre felénk kizárt, semmi sincs a közelbe, a legközelebbi városba is sokat kéne utazni.

Szerintetek mivel foglaljam el magam?



2017. aug. 11. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasás, net, rejtvényfejtés , házkörüli munkák, sportolás, stb., stb. Csak van valami ami érdekel?!
2017. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én gyerekkorom végtelen hosszúságú nyári szüneteit olvasással töltöttem. De tudom azt is, hogy van az a mennyiségű szabadidő, ami már teher...

Nem tudsz valamiben segíteni a szüleidnek? Kerti munka, kis takarítás, az igazán nem vesz el sok időt a napodból, és meglenne az öröm is, hogy csináltál valamit.

2017. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvassál!

Amióta megtanultam olvasni (65 éve), MÉG NEM unatkoztam!

2017. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barkácsolj!

Rengeteg ötlet van fent youtube-on. Megcsinálhatod előre családtagjaid, barátaid születésnapi ajándékát, így ne, esel abba a hibába, hogy utolsó nap gyorsan összedobod. :DD

Olvass, rajzolj, esetleg a környékedet 'fedezd fel'.

Biciklizz, ugráló kötelezz, motorozz, tanulj meg gördeszkázni.

Tanulj meg olyan nyelveken, amik tetszenek. (Én pl. németet nem szeretem tanulni, de a japánba nemsokára belekezdek, hiszen nagyon tetszik a nyelv! :DD)


És sajnos nemsokára iskola, tehát tanulhatsz is kicsit, ha úgy érzed...:D

Vagy menj el vásárolni iskolai cuccokat, nem tudom, de én nagyon élvezem ezt, más vásárlást pedig nem...:)


Tarts állatot, foglalkozz vele, ha nem érzed magad elég megbízhatónak, akkor kaktuszt.

2017. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!