Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent hogy egy karakter...

Mit jelent hogy egy karakter 2 dimenziós?

Figyelt kérdés
Olyan többször szoktam olvasni filmek,sorozatok,játékoknál, ez a karakter 2 dimenziós. Mire értik hogy a szereplő 2 dimenziós?

2017. aug. 14. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy nem térbeli, a síkban mozog.
2017. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem annyira bonyolult, összetett személyiség, hanem minden, amit csinál, vagy jó, vagy rossz. Esetleg ő csak a végletekben tud gondolkodni, átmenetekben nem. Szóval, hogy ő csak egyesekben, vagy nullákban gondolkodik, szóval az ő nézetei szerint, az ő gondolatvilágában minden csak egyszerűen vagy "igen", vagy "nem" lehet. Csak ezekben gondolkozik, és csak ezek alapján a kategóriák alapján gondolkozik, hozza a döntéseit, nem megy bele mélyebben, nem gondolkodik el mélyebben a dolgokon, és ő sem annyira bonyolult személyiség, nem bonyolítja túl a dolgokat; valami vagy tetszik neki, vagy nem. De akkor viszont egy része sem tetszik neki, hanem teljesen "nem" az egészre. Énszerintem így is lehet értelmezni. Hát meg persze úgy is, hogy nem valami 3D technológiával van animálva, nem lóg ki, meg nem gömbszerű, csak föl-le meg oldalra terjed ki. Én ezekre gondolnék.
2017. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!