Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy felfujhato agyam,...

Van egy felfujhato agyam, elveszett a kupakja nem tudom hol lehet venni hozza budapesten ujat? van valahol muanyag szakuzlet?

Figyelt kérdés

#kupak #műanyag #felfujhato vendegagy
2015. júl. 7. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan mit is kezdenél, egy felfújható aggyal? Csak levegő volna benne, nem ész!
2015. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nulla esélyed van,hogy kapsz hozzá. Én meghirdetném pl. a Jófogáson,hogy szakadt ágyat,vagy magát csak a dugót keresek.
2015. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfújható AGY, aminek elveszett a kupakja?? Valami titkos Frankenstein kísérlethez kell? :-) Annyit még érdemes lenne megpróbálni, hogy ahol ilyen ágyat árulnak, megkérdezni a boltost, nem-e hoztak vissza olyat, ami gyári hiba miatt defektes. Ha azonos a kupak, akkor meg lehet beszélni szerintem, lyukas ágyhoz úgysem kell, és az is lehet, hogy az ilyen cuccokat nem visszáruzzák csájnába, hanem egyszerűen kidobják.
2015. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kupakot sehol nem arulnak?
2015. júl. 7. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsi a valószínűsége. Nem kompatibilis esetleg valamilyen szeleppel? Nem lehet átmaszekolni rá valamit, ami benn tartja a levegőt?
2015. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég régi lehet.

Mostanában bármilyen felfújható dolgot vettem, oda volt bilincselve mellé a kupak úgy, hogy a sütik se tudják elveszíteni, még ha nagyon akarják akkor sem...

2015. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!