Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes egy hetet Debrecenben...

Érdemes egy hetet Debrecenben tölteni?

Figyelt kérdés

A párommal a nyár utolsó hetére tervezünk egy nagy kiruccanást. Debrecen és Szeged között vacillálunk, és mivel az utóbbi városban már voltunk, és nagyon tetszett nekünk, ezért gondoltuk, hogy most valami újat kéne a bakancslistára tenni.


Maradnánk az alföldi nagyvárosoknál, de nem tudjuk, hogy egy hetet érdekesen ki tudnánk-e tölteni a Cívisvárosban.


Felsorolnátok légyszi, a debreceni látnivalókat és a kulturális/szórakozási lehetőségeket?



2017. aug. 20. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg a látnivaló!


Ott a csodálatos főtér a templommal, aztán megtekinthetitek az impozáns főteret a templommal, majd átugorhattok megnézni a meseszép főteret a templommal, végül, ha már ezt a rengeteg ingert nehezen tudjátok feldolgozni, akkor kicsit sétálgathattok a hangulatos főtéren a templommal.


Szórakozási lehetőségekben is bővelkedik a város! Csak keressétek fel az Ibolyát, a Valhallát, a Fácánt, és a Pikolót! Garantált a színvonalas szórakozás!


Debi, én így szeretlek. :)

2017. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ellentétben az elsővel: én debreceni vagyok, és nem elmebeteg.:)

Kár, hogy nem egy héttel előbb akartatok jönni, mert akkor a programok mennyisége és minősége miatt a hét is kevés lett volna.

Nyilván nagyon sokat számít az érdeklődési körötök, a mentalitásotok és a nyaralásra szánt pénzetek...

Nem tudom, hogy Szegeden milyen programjaitok voltak?

Ha jelzitek az érdeklődési körötöket, akkor szívesen segítek egy tartalmas programot összeállítani. (kort is írjatok!)

2017. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó! Én is debreceni vagyok, és tudtommal nem elmebeteg. De kérlek akkor sorold fel nekem azt a rengeteg debreceni látnivalót, ha szerinted nincs igazam.
2017. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj 3-as, de ha egy debreceni kizárólag a sablon-főtérben és a Nagytemplomban tud gondolkodni, kocsmákból meg a felsoroltakat "ajánlja", akkor az elég szánalmas - szerintem.

Nem volt szándékomban megsérteni téged - ha ezt érzed, akkor bocsika.

Nem ismerhetem a kérdező érdeklődési körét, de van egy pár látnivaló, amit máshol biztos nem talál már/még...

Én ajánlottam volna az országban egyetlen Ködszínházat, a Bábszínházat, az Aquaticumot, a Víztornyot, a Békás tó és környékét, a Kollégiumot, a Trilógiát, a Torinói lepel hitelesített másolatát, az Agórát, a Botanikus kertet, a Zsuzsi vonat kirándulásait, az ország egyetlen vidámparkját (retro, de érdekes), az Állatkertet a SZUSZ-t, az Egyetemet, az egyik legszebb Stadiont, a Rákóczi harangot, a Hal-közt, a Romkcsmát, esetleg a Malom éttermet, az Ikont vagy a Régi Postát, a Paripa Csárdát, vagy akár a Déri Múzeumot, a Posta Múzeumot, esetleg a Krematóriumot stb. stb.

Nem várható el mindenkitől hogy lokálpatrióta legyen, de akkor írja oda, hogy "én csak a főteret vagyok képes ajánlani, mert mást nem ismerek"...

2017. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Debrecen egy nagyon szép város ez tény viszont, én úgy gondolom sok oda az egy hét, ellenben Miskolcon és környékén kapásból feltudok sorolni 1 heti látnivalót.
2017. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd meg. (a névtelen utcákra pl. senki nem kíváncsi...)
2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Névtelen utcákra miről beszélsz te?
2017. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!