Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy "gyakoriké...

Létezik olyan, hogy "gyakorikérdések mánia? Rohadt sok időt töltök az oldalon és ezért.

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre is rá lehet kattanni, mint mindenre.
2017. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezik, a Gyik függőséget okoz az arra fogékony személyeknél. Én is rá voltam kattanva egy ideig. A jó hír, hogy meg lehet unni, mert egy pár hét, vagy hónap után látni fogod, hogy ismétlődnek a kérdések.
2017. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Á, évekig is kitart, ha olyan az ember... Ismétlődés ide vagy oda. Amúgy mindig vannak új dolgok is.
2017. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából szerintem ez nem mánia, inkább sokan az emberi kommunikációt/ismerkedést szeretnénk ilyenkor átélni

ha tudsz válaszolni, segíteni, vagy válaszolnak neked, láthatóvá válhatsz egy percre, és hasznosnak érezheted magad, akkor is, amikor amúgy a kutyát sem érdekled.

2017. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Helyes válasz válasza:
Függőség.Elvonással megszűntethető.Az akarat edzhető,a lustaság legyőzése,no az rajtad múlik.
2017. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz alapvetően rászokni, mert manapság kb. minden általános, nagyobb beszélős oldal kihalt már a Face-nek köszönhetően, csak ez maradt kb., ezért sokan járnak ide.


Nem lenne rossz oldal amúgy, de ahogy elkezdem használni, vagyis elkezdjük használni, mert az egész család egy accról ír :D csak általában én pötyögöm be mind, mert én írok leggyorsabban billről. De pár nap alatt felhúz mindig valakit valami beszólogató ember aztán nem lép be hetekig senki. Szóval így önszabályozza magát.

2017. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is bírnám csak folyamatosan letiltanak. Ez a 3. telefonom amin GyK-ok.... :(
2017. szept. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!