Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen rosszul csinálják...

Miért ilyen rosszul csinálják meg a rajzfilm sorozatokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van ez a hotel transylania, oroszlánőrség,Aranyhaj sorozat. De nem értem pontosan, hogy a grafikát,animációt miért ilyen rossz? Nem úgy nézki, mint a rajzfilmben sőt rondább. Valaki érti?

2017. aug. 29. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nagyon egyszerű oka van. Olcsóbb így meg csinálni. Egy ilyen mozifilm általában másfél órás, viszont az elkészítése így is nagyon sokáig tart. A sorozatok csak 10-20 perces szösszenetek, viszont (gondolom) hetente jelenik meg új rész, ez viszont a minőség rovására megy
2017. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még ezekről a sorozatokról, de most rákerestem az Aranyhajra, és szerintem egyáltalán nem néz ki rosszul, nekem nagyon tetszik a stílusa.

Azt azért jó, ha tudod, hogy az Aranyhaj mozifilm nem hagyományos értelemben vett rajzfilm, hanem 3D animációs technikával készült, aminek az elkészítése sokkal időigényesebb és költségesebb, mint egy rajzfilmé. Ahogy más is írta már, egy ilyen epizód elkészítése 3D animációval sokkal több időt venne igénybe, mint amennyi rendelkezésre áll a készítőknek. Vagy sokkal több rajzolót kellene alkalmaznia a cégnek. Mindkét megoldás túl költséges lenne, ezért inkább más technikával készítik el a sorozatot. Szerintem egyáltalán nem rosszabb, csak másmilyen. A sztoriról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen, mert csak beletekertem egy kicsit, nem néztem végig egy epizódot sem, de látványra szerintem teljesen rendben van.

2017. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!