Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani egybefü...

Tudnátok nekem mondani egybefüggő történetű animációs sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyan animációs sorozatokat keresek, amik nem különálló részekből állnak (mint pl. Scooby Doo, Tom&Jerry, stb.), hanem egy egybefüggő történetet mesélnek el (mint a legtöbb élőszereplős sorozat).

Fontos, hogy anime-ket nem szeretnék, mert azokból tudom, hogy vannak ilyenek, de nekem nem jön be az a stílus.

Ne legyen túl régi, de a kora egyébként mindegy. A lényeg hogy igényesen animált legyen. Illetve jó lenne, ha nem a kaki pisi fingottam poénokkal operálna, és egy értelmes történetet mesélne el.

(Aki ismeri esetleg az Argai: Az oroszlánfejű herceg című sorozatot, na ahhoz hasonlóknak nagyon örülnék. Illetve ha valaki érdekelt a témában, annak mindenképpen ajánlom, szerintem nagyon jó.)


Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl a kerítésen-szerintem pont ezt kerested

Transformers prime-a legjobb transformers sorozat

Avatar Aang legendája-elsöre animének tűnik,de nem az.

Viszont nem értem azt,hogy "nem jön be a stílus".

Az animéknél pont az a jó,hogy többszáz stílusa van.

2016. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, meg fogom nézni hogy ezek milyenek. Az Aang legendáját már láttam, és tetszett is, jó volt a humora és valóban volt egy kerettörténete. Az animék világában nem vagyok túlzottan otthon, de amiket én eddig láttam (mármint beletekintés szintjén) azok túl mélyek voltak (értem ezt úgy, hogy egy-egy szereplő lelki világába túlságosan belement), illetve az animációs megoldások terén sem vagyok velük kibékülve. Ha valóban ilyen sok különböző műfaj van ezen belül is, akkor lehet, hogy igazad van, és csak nem találtam még meg a megfelelőt. De eddigi tapasztalataim alapján nem tetszettek.
2016. dec. 31. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!