Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám népszerűsíteni...

Hogyan tudnám népszerűsíteni névtelenül az egyetemista blogom? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Egy egyetemista életről szóló blogot indítottam, ami tippeket, tanácsokat, érdekes sztorikat vagy csak kis kalauzként szolgáló bejegyzéseket fog tartalmazni. Ezt azonban nem szeretném névvel hirdetni, kérlek segítsetek.

2017. aug. 31. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj a blogodnak egy azonos nevű Facebook oldalt (de ne személyként regisztráld), és azzal is tudsz kommenteni, kérhetsz megosztást. Sőt, némi pénzért hirdetheted is, és akkor be tudod állítani, hogy melyik városban, milyen korosztály lássa. Az ő hírfolyamukban megjelenik majd így a blogod oldala, ha akarják, ha nem. Onnantól kezdve a tartalmon múlik, hogy rákattannak-e.
2017. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld :)
2017. aug. 31. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha kérdésed van még, írj nyugodtan, régebben én is blogoltam, tudom mivel lehet olvasókat szerezni.
2017. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is egyetemista vagyok, érdekelne a blogod :)

Kaphatok egy linket?

2017. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!