Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen feladatokat kapunk...

Milyen feladatokat kapunk gólyaavatón?

Figyelt kérdés

Nem sokára itt a gólyaavatónk és borzasztóan félek ,hogy olyan feladatot kapok ,ami már nem fér bele a komfortzónámba.Előre közölték ,hogy meg leszünk szivatva.Mennyire fajulhat el?A tanárok meddig engedik?Nagyon rettegek,mert eléggé csendes vagyok,és önbizalom hiányos.Szóval ezeket a feladatokat semmiképp nem csinálnám meg:Vetkőzős(pl lepedő állatt ruhacsere),bármilyen pusziadós feladat,olyan amiben 1 fiú és egy lány van,és szóval van intimitás

A súlyomból adódóan is kerülhetek ciki feladatba,pl nem tudnak felemelni,nem jó rám más ruhája meg még kismillió dolog.

Szóval ti milyen feladatokat kaptatok mostanában vagy annó ,vagy akár mostanában?És ,ha aztmondom valamelyik feladatra,hogy nem szeretném megcsinálni,mennyire fognak piszkálni érte?Amúgy szakgimnáziumba járok,és az osztályban csak egy fiú van.Melyik az a feladat amit már ti sem csinálnátok meg?És mi volt a legmegalázóbb/cikibb szivatás a ti gólyaavatótokon?Mire számítsak? Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom középiskola. Felesleges aggódnod, semmi szexuális jellegű nem lesz, nem is engedhetné az iskola vezetősége.
2017. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre már gondoltam,de van olyan feladat ami másoknak teljesen okés,én viszont a gondolatától is sírhatnékom támad
2017. szept. 2. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor azt a feladatot más elvállalja.
2017. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!