Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az igazságos hogy tanfolyamon...

Az igazságos hogy tanfolyamon 1 hónapja tanulunk programozást, és mindig emelt szintű érettségis feladatokat kapunk?

Figyelt kérdés
Én előtte csak word-t, excel-t,meg access-t tanultam,szóval... Elhiszem h aki ebből érettségizett,meg tanulta okj-s képzésen,annak megy,de nekem nem!
2010. júl. 4. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem az :/

Alapokat legalább elmagyarázták? Szerintem töltsd le a programot és gyakorold be otthon nehogy lemaradj, énis így csinálom mikor van suli.

2010. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem igazságos

végre erősít az informatikaoktatás is

eddig botrányosan gyenge tananyagok voltak


nem hiszed most el, meg nem érzed

de később jól fog jönni, amit most megtanulsz

2010. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kösz. Pedig kb annyi értelme van így mintha egy kezdő angolos elé odatennéd 1 hónap tanulás után az emelt szintű angol érettségis feladatsort! :S
2010. júl. 5. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs, de programozónak csak informatika (hivatalosan így hívják a számítástechnikát) érettségivel mehetnek


tehát aki programozó akar lenni, annak még tanfolyamra is kell informatika-érettségi (vagy legalábbis annyi tudás, mint amennyi az emelt érettségihez)


torrentoldalakról ingyen is letöltheted a progikat


sajnos ez van, de én sem értem, a szövegszerkesztésnek mi köze a programozáshoz (esetleg a weblapkészítés vagy excel...)

2010. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal programozás csak az emelt szintű érettségin van, tehát kizárásos alapon csak azt adhatnak.
2010. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!