Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem visszataszító...

Kokakólalájt kérdése:

Csak szerintem visszataszító a McDonald's reklámja?

Figyelt kérdés
Most nem is a McDonald's-al van bajom, hanem a reklámban látott szituációval. Az ott dolgozó srác haverjai ledöbbennek. "A legnagyobb partiarcnak munkája van?" kérdezi az egyik.Tényleg ide jutott a mai fiatalság, hogy az a furcsa, ha valaki dolgozik, és csak az az ember aki bulizik éjjel-nappal? Egyébként ez az állítólagos "legnagyobb partyarc" mégis mi a fenéből partyzna, ha nem lenne munkája, amivel pénzt keres? A másik kérdés amin kiakadtam, hogy "hogy bírod ki a korán kelést?" Ezeknek tényleg az a legnagyobb bajuk, hogy korán kell kelni? Hogy lehet egy generáció ennyire elcseszett, komolytalan, és elkényeztetett?

2017. szept. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem láttam a reklámot, de gondolom mivel ez egy a fiataloknak célzott mekis reklám, így nem kell túl komolyan venni. Nekem a kérdésedből az jön le hogy túl kritikus vagy, és valószínűleg egyáltalán nincs humorérzéked.
2017. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy egy ilyen reklám az ember humorérzékét célozza meg, és azt sem hiszem hogy az erről alkotott véleményem határozza meg a saját humorérzékem mértékét. A tiéd viszont az egekben lehet, akárcsak az intelligenciád ha így kiismertél egy kérdés alapján :D

Ha nevetni akarok megnézek egy jó vígjátékot, vagy egy kabarét. Egy reklámnak nem kell humorosnak lennie, de arról hagy legyem már meg a véleményem, hogy állandóan valami igénytelen felszínességet tolnak a képembe akárhova kapcsolom azt a szaros tv-t. Ha valakinek ez jelenti a humorforrást, azt csak sajnálni tudom.

2017. szept. 8. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti éppen ez a sok "igénytelen felszínesség" az oka hogy nem TV-zek. Egyes voltam.
2017. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak cukkolták a srácot a reklámban. És akárki akármit mond, a srác dolgozik, nem? De. Akármekkora "partiarc", munkát vállalt. Bumm, ennyi. A haverjai pedig kicsit cukkolják. A felnőttek között is van szép számmal olyan, aki nehezen kel fel reggel. Nyilván a srác is felkelt 6-7 órakor hétköznap, hogy beérjen az iskolába, de lehet, most korábban kel felkelnie. Vagy Isten tudja. Mindegy is.


Ez egy reklám, - aki ilyenen felhúzza magát, annak nem lehet túl boldog élete. Felesleges a sok rossz dolog mellé gyűjteni még több kisebb negatív érzést, gondolatot. Engedd el. +++++++++++++++++++++ tessék, légy pozitiv!

2017. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!