Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a világ legszebb idézete...

Mi a világ legszebb idézete szerintetek és miért?

Figyelt kérdés
Szerintem: "Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közbe elfelejt élni" Olyan gyönyörűen van megfogalmazva. Elfelejt élni ... nem lehet mindenki lehet sztár, híres író, nagy boxoló nem mindig kaphatod meg, amire vágysz. De attól az életednek még lehet értelme, ha nem pazarlod olyan dolog keresésére, ami elérhetetlen, vagyis legalábbis nem a lényeg. Az élet sokkal több egy álomnál.

2017. szept. 10. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
"Idézetek azoknak kellenek, akiknek nincsenek saját gondolatai."
2017. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Azért legalább írd helyesen az idézetedet: "Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni." Illetve illik odatenni, kitől idézel: Albus Dumbledore (J. K. Rowling: Harry Potter).


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nekem nincs olyan, hogy a "világ legszebb idézete," csak van egy pár, ami tetszik. Pl.:

"We've all got both Light and Dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are." - Sirius Black (J. K. Rowling: Harry Potter)

"I want to live in a world, where the word 'normal' is an insult." - Misha Collins

"Love was the most savage monster of all." - Rick Riordan.


És egy viccesebb, hogy pozívan érjen véget rövidke példasorom:

"I try not to think. It interferes with being nuts." - Leo Valdez (Rick Riordan: The Mark of Athena)


Bocsi, hogy angolok, de én angolul élek a neten, és lusta voltam megkeresgélni a magyar fordításokat.

2017. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

„Van ember - van probléma! Nincs ember - nincs probléma."

-Joszif Sztálin

2017. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%

"Műveletlen embereknek valóban fontos idézetgyűjteményeket forgatniuk."

Winston Churchill

2017. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!