Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A kisebb városokban miért nem...

A kisebb városokban miért nem lépnek fel a külföldi metál zenekarok?

Figyelt kérdés
Ha jön valamelyik zenekar Magyarországra, akkor is csak Budapesten lépnek fel. Dec. 3-án a Morbid Angel koncertre úgy elmennék :(. Meg augusztusban volt az Amon Amarth, arra se tudtam elmenni, mert Budapesttől kb. 250 km-re lakok. Jó, tudom hogy főváros, meg ott vannak a legtöbben az országban, de nem csak ott szeretik a zenét.

2017. szept. 11. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg nekik
2017. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ne várd el hogy minden kis piripócs falvára elmenjenek, csak azért mert ott is van egy két rajongójuk.
2017. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
250 km? Az túró. :) Felpattansz a vonatra, 3 óra és itt is vagy. Elmész koncertre, éjszakára meg elalszol egy haverodnál. Mindent meg lehet oldani. Én annak idején Csehországig utaztam, hogy megnézzek egy zenekart. :)
2017. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ, és már gondoltam arra hogy vonattal elmegyek de a koncert után még megy vissza vonat? Vagy ha nem akkor mit csináljak addig?
2017. szept. 11. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs haverod itt Budapesten, akinél alhatsz? Mehettek együtt koncertre, utána elmentek iddogálni, azt nyomjátok hajnalig. :)
2017. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy rokonom ott lakik, nagyon ritkán találkozunk, nem tudom hogy mit szólna hozzá, ha ott aludnék.
2017. szept. 11. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon elhivatott vagy, akkor legrosszabb esetben ott a panzió. 6-7 ezer forintért már lehet kapni szállást egy éjszakára. De az azért már nagyon húzós lenne anyagilag. Még egy Morbid Angelért is. 6 ezer a koncert, 4-5 ezer lehet a vonatjegy, a városba kell még pár darab BKV jegy is, plusz még a szállás, és akkor még nem ettél, nem ittál semmit. Sajnos ez így tényleg elég meredek.
2017. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy 16 év alatt szülő vagy nagykorú kíséretével lehet bemenni a koncertre. Én meg 14 vagyok. A budapesti rokonom meg nem akkora metalhead hogy elmenjen velem. A szüleim se akarnak elmenni...
2017. szept. 11. 22:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen fiatalon pláne necces lenne nyakadba venni az országot. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem egyelőre ne bosszantsd az ősöket azzal, hogy ilyen kecskeáldozós metál koncertekre jársz. :) Épp elég trauma az nekik, ha otthon hallgatod. Tudom, én is nagy grindcore/thrash/death metal fan voltam valamikor. Csak én nem Morbid Angellel, hanem Slayerrel, Cannibal Corpse-szal, Napalm Death-tel kergettem őrületbe anyámékat. :D Várj még egy kicsit a koncertezéssel. Vagy járogass el helyi bulikba. Ha látják, hogy épségben hazaérsz, nagyobb eséllyel engednek el Budapestre is, egy nagyobb buliba.
2017. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Slayert és a Cannibal Corpse-t is hallgatok, nagyon királyak :D


Elengednek ők Budapestre, csak ők nem akarnak jönni, meg még nem tudják hogy 16 év alatt nagykorú kísérettel lehet bemenni.

És helyi buli alatt mit értesz?

2017. szept. 11. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!