Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel írnom az üzletne...

Érdemes ezzel írnom az üzletnek ahonnan rendeltem, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
A pchez rendelt kormányom tápegysége csak angol szabvány szerinti dugaljhoz csatlakoztatható, ha a hálózatra akarom csatlakoztatni, vennem kell egy átalakítót.
2017. szept. 13. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kézhez vételtől számitva 14napig elállhatsz a vásárlástól.Indok sem kell, én igy tudom , de olvass utána hogy "elállási jog".
2017. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, de nem a termék nem felel meg a leírásának, mindössze egy hálózati csatlakozó hibádzik.

Orvosolható ez külön, vagy csak azzal amit leírtál?

2017. szept. 13. 09:23
 3/3 PresidentEvil ***** válasza:

.

Ha magyarországi cégtől rendelted, kötelesek átalakítót biztosítani. Előfordul, hogy úgy érkezik a termék, hogy a csomagban nincs benne az átalakító, ilyenkor a forgalomba hozó gondoskodik arról, hogy itthon is használható legyen. Lehet, hogy csak kimaradt a csomagból, hívd fel őket és kérj egyet, ingyen adniuk kell. Ha megpróbálnak lerázni vagy pénzért akarják adni, élj az elállás jogával (ha megillet) és ne vásárolj náluk többet.

2017. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!