Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legfélelmetesebb, horrori...

Mi a legfélelmetesebb, horrorisztikusabb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
az államvizsga
2017. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hm... Ez annyira nem volt sem vicces, sem félemetes, hogy azt hiszem most megyek és felakasztom magam...Horror: -100%, Vicc:-101%


Olcsó humor+erőltetten poén=senki sem nevet rajta.

2017. szept. 16. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre nem vagyok büszke, amikor még kis hülyegyerek voltam és depresszióval küzködtem kipróbáltam a biófüvet, túl sokat szívtam belőle. Először elsőtétült minden, szememet alig tudtam nyitva tartani a fejemet nem bírta el a nyakam és valószínüleg hallucináltam is, hogy mit?... azt nehéz lenne leírni egy piros arc?... talán az volt előttem, nem emlékszem és azt hajtogattam magamban, hogy nem érek semmit és meg kell halnom, na akkor tényleg azt hittem, hogy meghalok, szörnyű volt, azóta nem csinálok semmi hülyeséget, szégyenlem is magam azóta.
2017. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb.11 éves voltam, amikor egy kereszteződésben álltam, vártam hogy elmenjenek a kocsik és átmenjek. Egy kocsi nem adta meg az elsőbbséget a másiknak, és előttem frontálisan ütköztek.Emberek kezdtek el rohangálni, kihúzták a sebesülteket, a járda mellé kifektették őket, meg végig az úttesten.Én teljesen pánikba estem, el kellett mennem mellettük, hallottam a halálhörgésüket, a lábam vitt, de nem voltam észnél, azt se tudom, hogy jutottam haza.

Annál a helynél azóta is rettegek, elkerülöm ha lehet.

Utána tudtam meg, 4 ember halt meg a balesetben.

Volt egy másik is, ami félelmetes volt. 13 éves voltam, mikor mentem valahova, és utamat állta egy mutogatós férfi, a nemi szervét mutogatta nekem, és fogdosta közben, szörnyű pofával nézett rám.Azt se tudtam, hogy rohanjak el, annyira ideges voltam.

2017. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem igenis horrorisztikus volt mivel a jövőm múlt rajta. és mivel nem az ezoteria kategóriában van a kérdés, honnan tudhattam volna hogy szellemes meg démonos sztorikat vársz? Te raktad rossz kategóriába úgyhogy ne pattogj.
2017. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a szellemes, démonosra gondoltam. De ha te azt hitted, hogy arra gondoltam akkor miért írtál egy ilyen kommentet, ami nem volt vicces?

Egyébként csak elmondom, hogy olyanra gondoltam, hogy egy embert elütnek előtted, vagy megvernek stb... Arra senki sem kíváncsi, hogy itt írogatod az olcsó poénjaid, aztán pedig mártírkodsz, hogy az életed múlt rajta. Hidd el, nem te vagy az egyetlen akivel ez megtörtént, nem önéletrajzot meg nem kérünk. Ha nincs olyan sztorid ami engem is érdekel, kérlek ne írj hasztalan kommentet mert rontja az átlagod itt gyk-n. Szép estét!

2017. szept. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!