Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elengednétek a 14- 15 éves,8....

Elengednétek a 14- 15 éves,8. os lányotokat a VOLT fesztiválra,4 napra úgy hogy ott alszanak sátorban, nagy társasággal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem...
2010. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Sátorozni nem, ha van lehetőség arra, hogy kollégiumban aludjanak, akkor elgondolkodnék rajta akkor, ez attól függ, hogy akikkel lemegy mennyire megbízhatóak + maga a lány mennyire megbízható.
2010. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem engedném el.

Tavaly voltam rajta, nem hiszem, hogy okés elengedni egy 14 évest.

2010. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem én csak 22 éves vagyok és bár nincs gyerekem, de én is úgy tennék, mint édesanyám! Hiába ismerte a barátaimat 18 éves koromig nem engedte, h koncertre, fesztiválra, vagy discocba járjak és ha mostanában elmegyek bulizni teljes mértékben igazat adok neki! Ott nincs helye egy tizenévesnek akármennyire is szeretne menni én is sokszor haragudtam anyura, amiért ilyen szigorú volt, de mint mondtam mai fejjel már csak megköszönni tudom neki, amit tett!
2010. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy NEM
2010. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, de sztem én mennék vele :D
2010. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 13 éves vagyok és megyek, mondjuk nem alszom kinn
2011. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉS ha csak egy napra menne? Mert jövőre szeretnék elmenni de nem tudom hogy anyukám elengedne-e én jövőre nyolcadikas leszek.
2011. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!