Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az nem normális, hogy lett...

Az nem normális, hogy lett volna kedvem menni valahová, mentem is és elegem lett 10 perc alatt a buliból, a táncoló emberekből és úton vagyok haza?

Figyelt kérdés

Utálom, idegesit q tömeg, a táncoló nép, ahogy játszak magukat az emberek. Nem a zenével volt bajom, hanem az egésszel. Bőghetnékem van, hogy miért nem otthön vagyok, a macskám mellett, aki egyedül van. Soha nem érzem jól magam amúgy se ilyen helyen, táncnak nwm látom értelmét. Járok edzeni, de ez a tancikalas távol áll tőlem. Már alkoholt sem iszok, pedig régen úgy jobban ment az egész.

Inkább megxek haza pihenni. Nem idegenekkel voltam, csaladtagokkal és otthagytam őket... 30/L

Nem vagyok oreges és komoly se amúgy. Nem vagyon otthon ülő, szeretek csavarogni, de nem ide...


2017. okt. 14. 00:57
 1/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Attól függ, ha pl "sima" szórakozóhely a téma, ahol mindenféle menő lények megfordulnak meg megy mulatóstól a lakossági technoig akkor megértem...én ezért szeretem az undergroundabb bulikat :)
2017. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elmentél egy klubba aminek egyébként minden velejáróját utálod, és meglepődtél hogy nem érzed jól magad? Akkor talán keress más szórakozási formát.
2017. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy nem játszák magukat, hanem szimplán jól érzik magukat csak te a sötét szemüvegeden keresztül látsz beléjük minden rosszat?
2017. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem is sokszor van mehetnékem, de ezek a fajta bulik nem az én világom. Én sok féle helyen jártam főleg tini éveim végén 20-21 évesen mentem komolyabb bulikba, egy tehetős ismerősöm elcsalt egy elég kemény helyre ahová jóformán csak az jár akinek sok pénze van, na ott volt ám drágaság de fizetett nekem mindent, csak menjek, őszintén még 4 sör után sem tudtam feloldódni az ilyen helyen, el is mentem onnan. Én alapból utálom a beltéri bulikat ahol egymás hegyén hátán tapossák egymást az emberek egyszerűen ez nem az én stílusom. A szabadtéri bulikkal meg nincs semmi bajom, oda mindig szívesen eljárok, de az is jóformán csak nyáron fordul elő. Ilyenkor én inkább itthon ülök, vagy nagy ritkán házibuliba megyek ahol esetleg pókerezünk, hülyéskedünk haverokkal, meg nagy ritkán péntek esténként elmegyünk egy nyugisabb kocsmába biliárdozni. Ez nekem még be is jön, ott nincs akkora tömeg, jól érzem magam, haverokkal elhülyéskedünk.
2017. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!