Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem zavaró TheVR...

Szerintetek nem zavaró TheVR -nál, hogy szinte mindent túlreagálnak?

Figyelt kérdés
Régebben bírtam a gaming csatornájukat, de már egyre inkább kezdett úgy tűnni, hogy erőltetett a reakciójuk a gameplay videók közben, így abbahagytam páréve annak nézését. A tech csatornájukat követem azóta is, de kezdem úgy érezni, hogy itt is kezdik ugyanezt, főleg Pisti. Ti nem érzitek úgy, hogy ezzel elrontják a tech csatornájuk komolyságát?

2017. okt. 19. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A VR egy erőltetett szar
2017. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy ez is előfordul, viszont ahogy nézem őket, az jut eszembe, hogy lehet élvezik.
2017. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Ez a csatorna világ életében ugyanolyan nyivákolós sz-r volt, mint bármi más amit a többi csinál. Azt nem értem, ez hogyan jutott mégis magasabb szintre vagy miért lett ismertebb.

Írják sokan, hogy régen jobb volt, hát én belenéztem a régebbi videókba, ott is "a Pisti" ordít, káromkodik, vinnyog, anyázza a játékot. Szóval nem tudom itt hol volt jobb, sehol. Ez sose volt jó, maximum a gyerekeknek vagy azon a szinten élőknek.


Van a tech csatornájuk helyett ezer másik, már ha Linust nézed is előrébb vagy, pedig aztán az is egy ritka nagy b-lf-sz.

De ha a tech része érdekel ott van sok magyar online újság, Prohardver, HWSW, Ipon is... És itt legalább érdemi információt kapsz viszonylag értelmes emberektől.

2017. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tech csatornák közül van egy pár külföldi, ami sokkal jobb. Például Marques Brownlee. Nincs ez az eltúlzott reakció mint Pistinél mégis szórakoztató és tanulságos tech reviewokat csinál. Szerintem a kezdetekben a tech csatornájukon nem volt ez az eltúlzott reakció, nyilván a szponzorok ezt kívánják meg tőlük.
2017. okt. 20. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
A TheVr egy fura videós(ok). Nekik van egy szemèlyisègük ami, elèg egyedi. Van aki elfogadja azt, hogy káromkodnak ès szokta èlvezni azt amit összehoznak, ès van aki nem szereti ezt. Ők vagytok ti is. Ti nem tudjátok èlvezni az olyan tartalmat mint a TheVr csinál, ugyanis nem bírjátok a káromkodást. Van aki meg azt nem bírja amit ti szerettek, mègsem szólja le őket szóval az ilyen vèlemènyt haggyátok meg magatoknak!
2017. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

5


Elég egyedi? Ezer ilyen káromkodós balfék van fenn a Youtube-on.

2017. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, tudom hogy kicsit későn írok de azért hátha látjátok... Én egyeltalán nem éreztem így soha ,lehet azért mert én is ilyen vagyok hogy ha valami olyat csinálok amit szeretek nagyon tudok örülni dolgoknak meg hasonlók pedig alapból nagyon nehezen mutatom ki az érzelmeim 😂 egyébként én már lassan 3 éve követem őket bár az utóbbi évben mivel már alig van videó youtubera szinte csak twitches liveokat raknak fel nem igazán nézem a tartalmukat de még mimdig imádom őket meg ugyanúgy tudom élvezni de számomra ez a twitches dolog nagyon elrontotta az egészet
2018. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!