Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire olcsó, vagy kamu?

Tényleg ennyire olcsó, vagy kamu?

Figyelt kérdés

Rátaláltam a Wish nevű oldalra, nagyon jó cuccokat láttam ott, de túl gyanús nekem, hogy ennyire olcsó legyen ott minden. Rengeteg ismerősöm lájkolta az oldalt, valódiak az oldalon írt vélemények, de én ezt egyszerűen nem hiszem el, túl jónak látom, hogy igaz legyen.

Valaki esetleg rendelt már innen, mi a véleményetek a rendelt termékek minőségéről?



2017. okt. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínai tömeg gyártott termékek vannak rajta, ettől olcsó. Ez sokszor az anyagminőség és élettartam rovására is kerül. Több vélemény szerint a felülárazással is trükköznek, azaz a termék árát egy irreálisan magas összegben állapítják meg amire ráteszik a 80-90%-os akciót. Miközben az "akció" ár is több mint amennyi a termék értéke.
2017. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan mint az ebay. A legtobb dolog onnan beszerzett rajta, rateve egy kicsi haszonnal. Persze meg igy is nagyon olcso.
2017. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kamu, tényleg olcsó

biztos ki lehet fogni jó darabokat, de ne számíts nagyon jó minőségű dolgokra

ruhát én nem rendelnék onnan (olcsó, kínai cuccokat próbáltam ebay-ről, többet ilyet nem)

2017. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!