Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket csikiztek már meg...

Titeket csikiztek már meg ennél jobban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már többször csikiztük egymást több különböző módon is. A tegnapi napon történt hogy kiközött az ágyhoz úgy hogy a labaim terdnel, bokanal, és nagylabujjnal voltak összekötve, és a gyenge pontomat kihasználva a talpam közepén egy villát huzogatott sokáig, majd amikor ezt már nagyon nem bírtam, akkor be ragasztotta a számat, és elővett egy hajkefer amivel ugyanezt csinálta, majd be kente baba olajjal is a talpam, és végül egy koromkefet is alkalmazott jo hosszú ideig. Aztán bekötötték a szememet és ugyanezeket az eszközöket alkalmazta rajtam felváltva...este 7-től majdnem éjfélig csikizett ezekkel. Nagyon szenvedtem, viszont a végén mondta hogy legközelebb durvábban felkészül. Szerintetek lehet ennél durvábban felkészülni? Mivel vágjak neki vissza?

2017. okt. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

> Mivel vágjak neki vissza?

Jelentsd fel szexuális zaklatásért.

2017. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDD Lehetne, de ez inkább ilyen játék, és szoktuk különböző szabályokhoz is kötni
2017. okt. 23. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vagj neki vissza hogy engem is athivsz, es akkor ketten egyszerre csikizzuk a kikotozott testet :D 21/f


Vagypedig teged a baratnoddel

2017. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Mi is szoktunk a barátőmmel ilyet csinálni, bár azért ilyen hosszan nem. 30F
2017. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
melegitsd fel a villát tűzben és úgy forrón nyomd a kikötözött lábához... A kezedre húzz kesztyűt, hogy magadat meg ne égesd... Ezután verd ki a lábára és azt kendd szét rajta... Majd ugyan csak a villával kezdjed el fésülni a haját is... Biztos értékelni fogja ezt a kreativitást :)
2017. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csikizd bepisilésig
2017. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Engem még ilyen szinten sem csikiztek soha. Mondjuk nekem csak a talpamat szokta egy barátom csikizni, és régen nagyon utáltam de már megszerettem. Amit leírtál is igen durva, nemhogy még jobban...
2017. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Kötözd ki te is az ágyhoz, négy végtagját a négy sarokhoz és ugyanígy csikizd meg te is, de ne csak a talpán hanem mindenhol.
2017. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

OMG. Ha te ezt kibirtad wc-re menés meg minden nélkül annyi ideig, akkor egy állat vagy XD


Legközelebb csatlakozhatok én is? ;P

2018. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!