Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek milyen instagram...

Nektek milyen instagram tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk! Szerintetek az a jobb insta ahol a lány kb csak magáról tesz fel képeket,viszonylag sokat mutat magából,vagy aki inkább titokzatos és kevésbé látszik meg mondjuk tárgyakról/rajzairól vagy ilyesmiről rak fel képet?

2017. júl. 22. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem azok jobban tetszenek legyen szó fiúról vagy lányról. Aki nem pucérkodik ország világ előtt. Legyen róla kép, csak normális. Inkább nézgetem valaki reggelijét mint a melleit vagy a kockahasát (ami álltalában amúgy nem is kocka).

22/L

2017. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedi profilokat szeretem, és azokat, amelyeknek van egy központi témája (még ha magán peofil is). Tehát legyen egy egyedi stílusa. Az, hogy valaki szimpla szelfikkel rakja tele az instáját, unalmas. Ilyeneket nem követek.

Az sem érdekel, ha valaki baromi érdekesnek és titokzatosnak akar látszani, és random, művészkedő, agyonfilterezett képeket tölt fel erről - arról.

Ha van az embernek egyénisége, személyisége, nem akar másnak látszani, az már jó.

Mondjuk az én véleményen nem igazán releváns. Kicsit lázadó vagyok a közösségi médiákat illetően, szembe megyek az árral. Jómagam töröltem is az insta profilomat, csak egy olyat használok, amin egy-két szakmámmal/sportolással kapcsolatos oldalakat, illetve együtteseket/olyan híres embereket követek, akik valamit letesznek az asztalra/érdekesek számomra/esteleg motiválnak.

Meguntam a hétköznapi ismerőseim "celebkedését", akivel meg olyan kapcsolatban vagyok, hogy ténylegesen érdekel, mi van vele, úgyis tudom. Insta és face nélkül is,

25/L

2017. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!