Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kinek mi a hobbija? Milyen...

Kinek mi a hobbija? Milyen elfogltságot/hobbit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, olvasni, filmeket nézni, de valami mást is ki szeretnék próbálni, amit itthon tudok csinálni. Hangszeren próbáltam tanulni, de nem nekem való. Ti mit szoktatok csinálni?

2017. okt. 23. 21:47
 1/10 A kérdező kommentje:
16/L
2017. okt. 23. 21:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rajzolni szoktam, és Pokémon játékokkal játszani, sokat fotózni a telefonommal.
2017. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fotózást én is nagyon szeretem, csak nem a legjobb a telóm kamerája, de tervben van egy fényképezőgép! Még várok válaszokat:)
2017. okt. 24. 09:24
 4/10 anonim válasza:
Sportolni próbáltál már?
2017. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, de mint kiderült nem igazán vagyok sportos alkat, valahogy nem annyira jönnek be a sportos dolgok. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem tartom magam jó formában:)
2017. okt. 27. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg kézimunkázni, pl. kötni vagy horgolni.

Én elég otthon ülő típus vagyok, hozzád hasonlóan én is olvasni, rajzolni, filmeket nézni szerettem mindig. Aztán amikor munkanélküli lettem egy időre, eléggé unatkoztam otthon, úgyhogy megtanultam horgolni és kötni, és azóta is függő vagyok. :)

Nagyon praktikus hobbi, tudsz magadnak teljesen egyedi, különleges ruhadarabokat, táskákat készíteni. Na meg kézzel készített ajándékokat a családtagoknak vagy a barátaidnak. Elég változatos dolgokat lehet készíteni, nemcsak ruhákat, például lakberendezési tárgyakat (szőnyeg, díszpárna, kosarak, stb.) vagy játékokat.

Megtanulni sem nehéz, youtube-on rengeteg oktatóvideót találsz, ami alapján könnyen elsajátídhatod az alapokat.

2017. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni :)
2017. okt. 28. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Túrázás, ismeretlen tájak+kajáldák felderítése, sütés-főzés, sztori-írás, gyakorizás:), új klipek keresése minden nyelven, minden országból, láttam egy videót ma az intelligens gyurmáról , meg volt valami slime-készítés is, az is gyurmához hasonló, varrj magadnak új ruhákat, olvass könyvet, nézz katalógust, tervezz mesefigurákat csak úgy, nézz meg eleveníts föl általad régen látott filmeket, meséket, készíts agyagszobrot, vázát, próbáld elsajátítani az auralátást, fessél, tervezz szuperhősruhákat, táncikáljál tisztaszívből, kísérletezz ki finom ízű koktélokat, új sütiket, szószokat saját ízesítéssel, rajzolj új könyvborítókat általad már elolvasott könyvekhez; bicajozz, menj el cukrászdába, moziba, bobozni, nemtom
2017. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*csónakázás,úszás még lehet pl meg kertészkedés
2017. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú! #8 köszönöm, jó ötleteket adtál!
2017. okt. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!