Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen rövid hobbit keressek?...

Milyen rövid hobbit keressek? Rá akarok kattanni valamire.

Figyelt kérdés
Nem tudom könyv, sorozat, egy játék, valami gyűjtés, valamik rajzolása bármi. Őszi szünet jön igen és azt akarom hogy gyorsan elrepüljön a tanulás mellett és gépezni se akarok olyan sokat.Meg persze egy kicsit pihentetni akarom a chatat, szóval facebookozni se akarok. Ti mikre kattantatok rá régebben (felnőttek esetleg gyerekkorukban) vagy éppen mostanában? Valami őrület kéne régebben volt hogy varrós őrületem volt, folyton varrtam, vagy mikor körmöt festettem folyton, vagy az éppen divatos matricákat gyűjtöttem ezerrel. Valami érdekes kéne. Titeket mi kötött le leginkább? Köszi minden választ, remélem kapok néhányat. Sziasztok.

2016. okt. 29. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Falu széli szomszédmentes házban nőttem fel. Egyik hobbim a tudományok voltak. Fizikai és kémiai kísérletekkel foglalkoztam illetve ilyen tudósok munkáit olvasgattam. Leginkább az elektromosság érdekelt, de a biológia is. Volt akváriumom és egy ideig fejembe vettem hogy a kertben készíteni kellene egy halastavat ami a család halszükségletét biztosítaná. A folyó hordaléka közt és két kavicsbányában azt kutattam hogy milyen különleges, netán értékes ritkaság lehet. Találtam egy folyami kristályt és két ezüstösen csillogó fémrögöt, ami ma már nincs meg, pedig ha netán platina volt akkor néhány százezer netán egymillió Ft veszett el.

Meg haverokkal jártuk a nagy természetet, minden érdekes volt, az erdők és vadvizek élővilága, stb. A kertészkedés is érdekelt, mindig ültettem a kertbe valami különleges növényt. Mikor kamasz lettem akkor meg a kismotor bővítette a hobbimat, meg persze a lányokkal történő motorozás a természetben.

De volt egy-két hónapos időszak amikor a fafaragás volt a mániám.

2016. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes lehetett nagyon jó hobbijaid voltak :D
2016. okt. 29. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nem aktuális de talán jővőre is lesz ösziszünet.

Makett és modell épités,persze festem is őket.

Mindent ami tetszik:autó,repülő,ház,ember,helikopter.

2017. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg négy év után késő, de másnak jó lehet, én 26 évesen a pixelhobbyra kattantam rá, órákig leköt, eszembe se jut közben más :D

szeretek varrni is, elég olcsón lehet már venni egyszerűbb gépeket, főleg használtan, plusz neten millió ingyenes szabásminta van, nagyon könnyű elkezdeni :)

illetve amit még nagyon szeretek, az a süthető gyurma. nem hagy olyan “koszos” érzést a kezemen és ha kisütöd, tök jó ékszereket, kulcstartót, díszeket lehet belőle csinálni.

2020. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!