Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen gólya szívatásokat tudtok?

Milyen gólya szívatásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Avató lesz és arra kellenének feladatok mert már a régiek unalmasak.

#iskola #kollégium #verébavató #gólya szívatás #pecuravató
2017. okt. 25. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Leírhatnád a régieket, hogy ne írjuk ugyanazokat, mert szerintem sok helyen vannak hasonló feladatok.

Nálunk egyébként elég gusztustalanok voltak, megpróbálom leírni azokat, amikre még emlékszem, nem most volt már, legalábbis ha a középsulisra gondolsz.


1. Beolajozott arccal kellett lisztből gumimacikat kiszedegetni

2. Nutellás pelenkát kinyalni

3. Valami többnapos kenyérbe késsel belevagdostak, abba pénzérméket rejtettek el, + meglocsolták a kenyeret kb. mindennel, ami eszükbe jutott (ketchup, majonéz, mustár, lekvár, meg nem is emlékszem már a többire), és ebből kellett kienni a pénzérméket.

4. Be kellett öltözni minden osztálynak egy adott téma szerint, írni kellett csoportindulót és azt elénekelni.

5. Volt valami béna táncos feladat is

6. Kotyvasztani kellett minden osztályból valakinek valami minél undorítóbb dolgot, és ezt egy másik osztályból való diáknak meg kellett ennie/innia

7. Hányásért pluszpont járt

8. Egymásról kellett lenyalni/leenni dolgokat

9. Kinézték maguknak a főgólyák minden osztályból a leghosszabb körmökkel(karmokkal) rendelkező lányt, akiknek trutyómóbl (sár összekeverve valamivel) kellett kihalászni talán pénzérméket.


Többre sajna már nem emlékszem, biztos volt még valami sporttal kapcsolatos is, meg még más gusztustalan feladatok, de tényleg nem most volt már a gólyaavatásom, amikor meg én voltam 12.-es, akkor hiányoztam a szívatásról, mert beteg voltam.

2017. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!

A régiek: bekötött szemmel joghurtos banánnal etetni a másikat,tányérból fújni a lisztet mézes arccal addig amíg meg nincsenek a pénzérmék,lekváros kenyér evés madzagról és ezekhez hasonlók. a többire sajnos konkrétan nem emlékszem.

2017. okt. 25. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Amit az első írt biztos nem csináltam volna meg. Minek kell ilyen hülyeségeket kitalni???
2017. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy botrány volt amúgy belőle utána. :D Azt hiszem a következő évtől kezdve talán már csak valamennyivel enyhébb feladatokat lehetett adni a gólyáknak. Pedig amúgy előtte évekig hasonló jellegű feladatok mentek.
2017. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaa, ilyen bekötött szemmel való joghurtos banános etetés nálunk is volt.

Meg azt tudom, hogy voltak erősen szexuális jellegű feladatok is, leginkább amiatt volt nálunk pár konzervatívabb tanár kiakadva.

2017. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Menjetek már a szívatásokkal...

A gólyák alázásán kívül akartok valamit még?

2017. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!