Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hova lehet beülni saját tortával?

Hova lehet beülni saját tortával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyumnak nemsokára lesz a szülinapja és meg szeretném lepni őt. Megbeszéltem a munatársaival hogy aznap délután megvárjuk őt az autójánál egy nagy tortával és úgy köszöntjük. Na eddig okés a dolog viszont be a munkahelyre nem tudunk menni mert háááát a főnök nem egy bulis fajta meg amúgy sem az a megfelelő hely. Arra gondoltam hogy elmehetnénk beülni valahova. Olyan kávézót keresek ahol lehetséges az hogy beüljünk a saját tortánkkal és egy kávé mellett elfogyasszuk. Esetleg van valakinek ötlete ezt megoldani vagy tud olyan kávézót amelyik ebben partner lenne. Fontos hogy a 13. kerületben legyen vagy nagyon a környéken hogy ne kelljen a fél várost átutazni.

Köszi a válaszokat :D



2017. okt. 29. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyet nem tudok, de mi lenne ha az egyik kávézóval megbeszélnéd hogy tőlük rendeltek tortát, és anyukádnak csak a kávézást említenéd? és mikor rendeltek akkor meglephetnék őt a tortával. Így be is ültök és a tortáért se szólnának.
2017. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó ez jó ötlet köszönöm :) akkor már csak jó cukormentes cukit kellene keresni. Négyen is cukrosak vagyunk a kis társaságból szóval ha esetleg ha valaki ebben tud segíteni az is szupi lenne. Én is addig nézelődök a neten csak mivel csepeli vagyok nem ismerem az ottani cukikat. Köszi :D
2017. okt. 29. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Álomsüti-Balzac utca

Cukormentes cukrászda-Tátra utca

2017. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!