Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez most végleg megszűnt?

Ez most végleg megszűnt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából 2.-as vagy 3.-as lehettem, amikor megrendeltük a legelső Penny Girl csomagomat. Imádtam tag lenni, azonban évekkel később töröltük a megrendelést.

Most újra szeretnék tag lenni, azonban nem találom a weblapot.

Ezek szerint végleg megszűnt? Vagy csak nevet változtatott, mint anno a Pony Club-ból lett Penny Girl?

Előre is köszi a segítséget! ♡



2017. nov. 5. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A régi weboldalnak (amit nem találsz) mi volt a címe?
2017. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
www.pennygirl.hu
2017. nov. 17. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A Wayback Machine archívuma szerint 2016. március 4-én ez volt a penngirl.hu oldal tartalma:


"Kedves Látogatónk!


A Stabenfeldt Kft. – a tulajdonos döntése következtében – 2015. januárjától megszünteti a magyarországi és erdélyi PennyGirl klub csomagküldő szolgáltatását.

Bővebb információért vagy kérdés esetén, kérjük hívják ügyfélszolgálatunkat a (06-1) 374-3829 telefonszámon hétfőtől csütörtökig 8.00 - 16.30 óra valamint pénteken 8.00 - 14.30 óra között!

Üdvözlettel a PennyGirl csapata"


Forrás:

[link] [link]

2017. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor jól hittem. Nagyon köszi! ♡
2017. nov. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!