Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Játszik-e valaki amatőr...

Játszik-e valaki amatőr színjátszó csoportban? Lenne-e kedve valakinek hobbiból ilyesmihez Budapesten?

Figyelt kérdés

Keresgéltem csoportok közt, de nemigen találok. Ráadásul mind fizetős. Arra gondoltam, egy csapattal magunk közt, magunk-legfeljebb ismerősök-szórakoztatására összerakni valamit.

Vannak hangszeres előadóművész ismerőseim, akik valamikor színészettel is foglalkoztak, és ez nagyban segíti a kifejező erejüket.

Én ezért próbálnám meg.



2017. nov. 18. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem, csak nem tudom,hogy kezdjek neki. Illetve tudom, csak rá kéne venni magam.
2017. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem is lenne kedvem, de sajnos jelenleg külfödön lakok. :) Azért sok sikert! :)
2017. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1#, mi az elképzelésed? Csinálnánk valamit?
2017. dec. 7. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Szívesen benne lennék, szerintem sokat fejlesztene a mindennapi helyzetekben is, amikor pl magabiztosan elő kell adnom magam egy munkahelyen stb. Meg kikapcsolódásnak is jó lenne, önismeret fejlesztés is. :) Neked van valami ötleted, hogy lehetne elkezdeni?
2017. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs:)kéne minimum 3-5ember, kinézünk egy darabot(mindenki jön ötlettel-megszavazzuk),betanuljuk, megpróbáljuk közösen megrendezni. Építő jellegű viták jól fognak. Valakinél,akinek tágas a nappalija és épp nincs otthon senki. Semmi szexuális töltet, fel kell állítani egy szabályzatot. Mikor kinéz valahogy a dolog, mindenki szól akinek akar, és előadjuk.

Mindenesetre pénz sem kifele sem befele nem mehet belőle,el szeretnék kerülni minden navos meg egyéb problémát.

Kb.

Mittudom én, fogalmam sincs:)

2017. dec. 8. 23:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács...közös rendezés nem fog menni. Kell egy rendező, aki pontot tesz az ötletek végére, melyik is legyen a nyerő.
2017. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez így jól hangzana, de egy rendező/külső szem tényleg jól jönne hozzá. Vannak már rajtam kívül jelentkezők?
2017. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyelőre nincs más. Tudom, hogy nem professzionális rendező stb.nélkül(amúgy sem professzionális), de honnan kerítünk rendezőt..?Én mi van, ha valakinek nem tetszik az ötelete? Na de most ilyen előre hiába beszélek. Az a baj, hogy a barátaim mind külföldön vannak, akik benne lennének, vagy gyerekük született. Ezért fordultam idegenekhez.

Több zenekarom volt, ahol nem volt vezető, hanem az idő során kialakult(én:) de szerintem ez egy természetes folyamat kéne legyen-hogy kié lesz a végső szó.

Szóval, lenne belőle valami?

2017. dec. 11. 01:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos lenne köztünk valaki, aki határozottabb és rendezővé is válna egyben. Profik színházakban is vannak olyan darabok, amikben a rendező is játszik.-esetleg kisebb szerepet, de akár nagyot is. Jó lenne még embereket toborozni. Sajnos nekem nincsenek ilyen művész érdeklődésű ismerőseim, még színházba sem nagyon járnak, hiába hívom őket. :(
2017. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha próbálnánk egy 2-3személyeset, ahányan összegyűlünk? Van egy humorista író, akinek meghaltam az írásaitól. Ritkán tudom felolvasni röhögés nélkül. Sinkó Zoltán amúgy. Vannak 2 személyes párbeszédek. Még érdekel?Beszélünk privátban?
2018. jan. 11. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!