Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy történetem, de nem...

Van egy történetem, de nem tudom hogy mi legyen a címe. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Igen, oké, tudom, hogy most egy csomóan azzal fogtok jönni, hogy ha annyi kreatívitás nincs bennem, hogy a címet kitaláljam akkor el se kezdjek írni, de kérlek segítsetek egy kicsit. A történet hat tiniről szól, 3 fiú, 3 lány. A főszereplő lány Blair (akinek a szemszögéből játszódik a sztori), ő egy komoly és intelligens lány, aki nagyon ambíciózus, komoly céljai vannak, amiket el szeretne érni, nagyhangú szereti komandani a véleményét. Neki van egy barátja, Anthony, aki komoly, viszonylag csendesebb, imádja Blairt és bármit megtenne érte. A társaság következő tagja a hiperaktív Bonnie, vagyis Boo, akinek nagyon jó a humorérzéke, szeret hülyeségeket csinálni, de komolyabb témákban is el lehet vele beszélgetni, a barátja Aaron, aki szintén örökmozgó és vicckirály. Aztán jön Hannah aki egy kicsit hisztis, nagy elvárásai vannak, és könnyen meg tud sértődni, barátjával, Harryvel nagyon szeretik egymást és az a tipikusam nyalizó pár. Az ő mindennapjaikról szól a történet. Előre is köszi a segítséget.

2017. nov. 19. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hatosfogat.

Ha Nobel-díjat kapsz érte, benyújtom a számlát.

2017. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!