Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » LSD alatt tudnék normálisan...

LSD alatt tudnék normálisan válaszolni a telefonhívásokra?

Figyelt kérdés

tegyük fel barátnőm vagy családtagom felhív tudnék úgy válaszolni mintha semmi idegen nem lenne a szervezetemben ?

és lenne kérdésem a ti tapasztalataitokról is.

miket halucináltatok?

mennyi ideig kell bevenni nyelv alá a bélyeget ?


akinek nem lenne egyértelmü annak leírom ... az hogy ne drogozz csak roszat tesz stb bla bla bla nem érdekel


nagyon köszönök előre is minden hasznos választ :D



2017. nov. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Mivel lathatoan soha eletedben nem probaltad, kb. 10 perc alatt eszmeletvesztesig jutnal, akkorakat haluznal. Nem, nem tudnal beszelni, telefonalni, kb. semmit, amig ki nem megy a cucc beloled.
2017. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha nem adagaolom túl magam hogy veszteném el az eszméletem ? ezt nem teljesen értem
2017. nov. 20. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Tudsz válaszolni, de elég esélyes, hogy sületlenségeket mondanál.


Én egyszer elkövettem, hogy felvettem a telefont a főnökömnek, és mondta, hogy jó lenne ha bemennék dolgozni, de inkább azt mondtam hogy elutaztam. Közben meg hívogatott a halott ikertestvérem késsel a kezében... Szóval na. Majdnem elsikoltottam akkor magam valami hülyeséggel...


Ott tarthatod nyelv alatt is, de le fog bomlani előbb-utóbb, szóval ez nem lényeges.


Telefon legyen repcsiüzemmódban, és csak olyan legyen a környezetedben akiben minél jobban megbízhatsz, és tudod hogy nem ijeszted meg, bármit is mondasz.

Jó zenék, kényelmes fekhely, hangulatos világítás, ha pedig dohányzol, vagy van bármi amit csinálsz, azt próbáld ki a hatása alatt is.


Jó utazást! :)

2018. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!