Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jár valaki egyedül valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár valaki egyedül valami szórakozóhelyre azzal a céllal hogy hátha összejön egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Mert én ma tervezem de semmi ötletem hogyan kezdeményezzek.Az hozzá tartozik hogy nem sokszor járok el itthonról mert nincs sok haverom és még nincs tapasztalatom ilyen téren.Bár barátnőm már volt de vele neten ismerkedtem meg és azóta semmi nem jött össze.Mondanátok pár NORMÁLIS ötletet?
2010. nov. 6. 18:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy nem disco-ról van szó.
2010. nov. 6. 18:50
 2/12 anonim ***** válasza:
hát 1 haver rád férne 2 srác tudja segíteni egymást a csajozásban.. egyedül elég elkeseredett, és nem túl sikerrelteli véget hozó cselekedet, de te tudod..
2010. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jártam de rájöttem hogy nem megy azóta nem járok szórakozni egyedül,meg amúgy se ott fogod az igazit megtalálni.
2010. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De már egyszerűen mást nem tudok mert nyár óta próbálok neten hátha megint összejön(társkeresők, iwiw, facebook)meg utca, busz, bolt de sehol semmi mindig leráznak.gondoltam így csak könnyebb valamivel.
2010. nov. 6. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak lányba. :)

Én is úgy vagyok, h kéne valamit tenni, valamerre elmenni, de nem tudom hova :S, mert normális pasit keresek, nem pedig egy ilyen "diszkópatkányt". Csak nem tudom hol lehetne ismerkedni rendes pasikkal.


Mehetsz buliba, pár haverod csak akad...de ott nem hiszem, h rendes lányt is találsz, max 1-2-t, legalábbis az eddigi tapasztalataimból ítélve.


18L

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

18L-nak

Hát lehet hogy igazad van de neten se találok még egy olyan normálisat mint a volt barátnőm és már kezdek beleunni.

Pedig már jó lenne mert unatkozok.

2010. nov. 6. 19:13
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy hova valósi vagy?ha megkérdezhetem
2010. nov. 6. 19:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd nekem egy éve nincs senkim mégse adom fel,te sem teheted,mindjárt elkezdek olvasni,mert amúgy beleőrülnék.olyan nőkkel hoz össze a sors akik mindig csak ígérgetnek,de nem lesz semmi.Tehetek róla hogy visszafogotabb vagyok?!?!
2010. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

19:15!


Ne add fel, vannak azért normális lányok is még. :)

Csak kicsit ügyesebben, nyitott szemmel kell járni.


Kérdező!


Bp. mellett lakom.

Amúgy én ma láttam egy nagyon nagyon helyes srácot a metron..annyira fura érzésem volt...de nem mertem megszólítani.

Te oda mernél menni így lányhoz?

2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én fejér megyei vagyok.hát tegnap láttam én is a buszon egy külsőleg szimpatikus lányt oda is mentem volna de már le kellett szállnom.
2010. nov. 6. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!