Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kis színt...

Hogyan lehetne egy kis színt vinni az életbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék elszakadni az állandó robotszerűen beprogramozott mindennapjaimba. De komolyan. Minden nap ugyanolyan fekete-fehér. Korán kelek, fogmosás, busz, iskola, busz, fürdés, alvás. Aztán megint kezdődik újra. Hétvégén szinte semmit sem csinálok. Vannak barátaim, de egy másik városban, és nem szívesen járkálok be. Ezek problémák is már teljesen felőröltek.Semmi öröm, mindig a megszokott dolgok.Hogy őszinte legyek, szívesen körbejárnám a világot, legalább lefoglalna talán,csakhogy miből? Néha szoktam rajzolgatni a képregényem, de már az is kezd unalmassá válni. Mit tudnék tenni?

2017. nov. 26. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom mindenkinek érdemes legalább egy olyan dolgot találni az életben ami boldoggá teszi, akár sport, művészet, bármi amit a lehetőségeidhez képpen tudsz végezni. Nálam ez az utazás, de mivel nem rég óta dolgozom és ezt gondolom neked sem kell bemutatni, nem egyszerű egy fizetésből mindent fedezni. Évente 4-5ször van lehetőségem utazásra, mivel a szabadidőm is nagyon kevés. Amennyiben ez téged is érdekel látogass el különböző fórumokra, Fbookon is találsz csoportokat, tanulóként számos kedvezmény áll rendelkezésre, amiről ha tudtam volna diák koromban biztos kihasználom! Esetleg diákmunkát is vállalhatsz ezek fedezésére és biztosan nem fogsz unatkozni. :) a környező országokba busszal és vonattal is nagyon olcsón el tudsz jutni,nem kell óriási összegekre gondolni. Szabadidőmben és is nagyon sokat böngészem a netet jó ajánlatok után, illetve ott is felfedezek helyeket, ahová esetleg nincs lehetőségem eljutni.
2017. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képpen=képest
2017. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Sajnos még nem vagyok annyi idős, hogy diákmunkát vállaljak el, ugyanis már rêg megtettem volna.

Facebookon hol találhatok ilyen dolgokat, amiket említettêl? Esetleg linket nem tudnál küldeni? Óriási segítség lenne!

2017. nov. 26. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 35 éves koromig egy megbízhatóvá összeálított kerékpáron jártam Nyugat-Európát. Bár volt a bankszámlámon néha 3 millió is, de én nem költeni mentem hanem világot járni. Ezért a többi turista közt a parkban aludtam matracon a füvön vagy egy nudista strandon.
2017. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Wow, az sem kis teljesítmény.xD Én is szívesen elmennék, de anyáék folyton dolgoznak, szegények, ha el is mennénk, akkor honnan szerzünk pénzt ételre?>< Egyedül pláne nem engednének el, legfőképp mert lány vagyok, de ha fiú lennék, akkor se.
2017. nov. 26. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amennyiben nem van még nagykorú sajnos nem ajánlom az egyedül utazást. :/
2017. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!