Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó Péter miért volt ilyen...

Kokakólalájt kérdése:

Dancsó Péter miért volt ilyen visszafogott a múltkori sznobjektívben?

Figyelt kérdés
Szűkszavú volt, nem tett hozzá semmit a műsorhoz, azt leszámítva, ahogy a saját helyezését a listán kellő öniróniával kezelte. De végig megilletődöttséget láttam rajta, mintha nem nagyon tudna mit mondani.

2017. dec. 3. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerelmes Puzsérba. Csitt csatt csitt csatt
2017. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert élőben egy unalmas ember.
2017. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert civilben volt ott, valódi emberként, nem pedig nézettséget hajhászó showman-ként, mint ahogy az utóbbi években szerepel a csatornáján.


Valaki szerint olyan kva idegesítő módon viselkedik a valóságban, mint az utóbbi időben (egy-két évben) a videóban is? Biztos nem.


Megilletődöttséget meg akkor ugyanígy mondhatnál Puzsér szinte összes másik vendégére.

2017. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

59%


De, úgy viselkedik.

2017. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

4:

A kérdés pont arról szól, hogy milyen visszafogott, szűkszavú volt. Akkor ezzel nem értesz egyet?

2017. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

A videóiban ugyanez figyelhető meg, néhány éve komoly hangvételű beszédeket és véleményeket is hangoztatott, aztán az utóbbi egy-két évben mint akinek átmosták az agyát, csak olyan tartalmakat gyárt, amit majdnem akármelyik 15 éves is meg tudna csinálni, a kritikái sem elég durvák. A sznobjektívben ugyanez vvolt, csak hebegett-habogott, én is meglepődtem.

Ja és az iróniát azt régen is meg most is túltolja, azért annak is van egy határa.

2018. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Például azért mert Puzsér folyamatosan úgy üvölt mint egy idegbeteg állat. Mindenkibe belefojtja a szót. Tv-ben szerepelni más, nem lehet azt csinálni, hogy elrontottad, elölről. Főleg egy vitamusorban.
2018. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Dancsó és Puzsér teljesen más kritikusok. Míg Dancsó a humort választotta eszközeként,Puzsér megtartotta a teljes komolyságot. Szerintem ezért nem nagyon tudott azonosulni Puzsérral,mert ő nem nagyon vevője a vicceinek,teljesen más szinten vannak. Egy jóval komolyabb emberről van itt szó(mármint Puzsér). Nehéz így beszélgetni,ha két embernek teljesen különbözik a szintje,ízlése.
2018. máj. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!