Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Molnár Krisztián miért ilyen...

Molnár Krisztián miért ilyen bugyuta?

Figyelt kérdés

Az egyik nyáron kimegy Spanyolországba, azért, hogy egyen, fetrengjen, meg aludjon. Ezt otthon is tudná csinálni. Aztán mutogatja a sok chipset meg csokit, amelyeknek a felét itthon is megkapod, erre azt mondja mindenre, hogy spanyol. Hát szerintem semmiben sem különbözik a hazaitól. Más gyárban készült. Na mindegy.

Aztán meg észbontózott. És volt egy ilyen kérdés, hogy "Az első amerikai űrhajós magyar volt?" ÉS erre azt válaszolta, hogy "Nem járt még ember az űrben".

Szerinte a kockának "négy" oldala van. Azt se tudja, hogy ki az a Mátyás Király.

Akkor volt egy olyan is, amikor hazajött a lakodalomból, abban reménykedve, hogy 10-20 ezer "donét" összejött neki. Aztán meg ott veri magát, mert nem jött semmi.

Ez a Krisztián alapból ilyen? Vagy csak színész bohóc szerepben?


2017. dec. 16. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy hogy nem tűnt fel, de szellemileg nem oké a srác, amiről persze nem tehet. A szülei hibásak abban, hogy hagyják, hogy ezt művelje a neten, sőt még csatlakoznak is hozzá.
2017. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%
Figyelj, én azt se tudom ki ez a Krisztián, nem nézek ilyen szellemi fogyatékosokat se a neten, se a tv-ben és nyugodtan alszok. Az hogy ilyen és a világ elé tárhatja, műsorozhat azért van mert vannak emberek akik foglalkoznak vele (mint te is), még ha nem is pozitívan, inkább megbotránkoztatásból. Azt adnak a neten és a tvben amire kereslet van, azaz amit néztek. És mindig lesz olyan hülye aki nézni fogja az ilyesmit és követni az ilyen embereket. Amondó vagyok hogy ne foglalkozz vele és nyugodtabb perceid lesznek nélküle.
2017. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mennyivel vagy értelmesebb, hogy ezt ebben a kategóriában írod ki?

"Mátyás Király" - :-)

Egyáltalán miért foglalkozol vele?! Gerilla-marketinges önreklám?

2017. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan egy ilyen emberre irigykedsz? Meg ezen bosszantod magad? A csávó súlyosan sérült agyilag, testileg meg egy roncs... ahhoz az egyhez volt esze, hogy rajongótábort szerezzen magának, hiába, hogy csak röhögnek rajta, akkor is dől a nézettség, mert valami csoda folytán nincs jobb dolgotok, mint ezt a szerencsétlent nézni ahogy iszik vagy sz**ik vagy akármit csinál. Utána meg egymást hergelitek kommentekben hogy hú ez mekkora állat meg mekkora gyökér stb. közben pedig pont azért tudja ezt csinálni, mert ti meg is nézitek...

Te miért is tartod jobbnak magad? Ha annyival értelmesebb vagy, mint ő, akkor miért is azzal töltöd az idődet, hogy vele foglalkozol és őt nézed?

2017. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatok kategória? 😁
2017. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez a fiú mentálisan beteg. Kérlek mocskolódás helyett gondolkodj, sajnos erről nem tehet. Az elsőnek van igaza, a szülei a hibásak.
2017. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
De egyébként pont azért nézik sokan, mert jót röhögnek rajta, hogy milyen hülye.
2017. dec. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én sem nézem ezt a Krisztiánt. Eltuntek1980 csatornáján találtam róla videókat. Legyen ön is milliomos, maradj talpon. + Zenéket.

A nyaralásából meg egy összeállítást láttam.

Magát Krisztiánt én sem nézem.

2017. dec. 17. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem volt vele baj, csak a trollok azért bántották, mert semmit nem csinál egész nap, és a szülein élősködik, de igazából egy szerethető ember volt, senkinek nem ártott vele - na meg persze a kinézete miatt is bántották.

Az elmúlt 1 évben, mióta kapott több százezer forintnyi donatet, elég ellenszenves pénzéhes ember lett. Jó hír, hogy már régóta nem tűnt fel az az agyhalott, aki azt a sok pénzt küldte neki - ellenben a sok "minőségi" kritikával, nem a NÉZŐK küldték neki azt a sok pénzt, hanem EGY NÉZŐ, a többi néző nagyon minimális összeget küldött.

És a pénzéhessége csak 1 dolog, mióta tud játékokat, és tud telefonon liveozni, eltűntek a vlogok, amik legalább szóltak valamiről - jó, megkapta régen is, hogy semmiről nem szólnak a vlogjai, de a mostani helyzethez képest sokkal jobb volt -, helyette vannak idegesítő, ordibálós, sikítozós játékliveok, meg 1 órás cigiliveok, amik semmiről nem szólnak, max beszélget a kétszínű moderátoraival.

Persze van a beß@szós live, ami már évek óta megy, de halál unalmas lett már az is, látszik a nézettségen is - ha nincs ott vele valaki vendégszereplő, már alig nézik.


Krisztián buta, és láthatsz a halántékán egy bemélyedést, ami akkor jött létre, amikor anyja terhesen elesett - lehet, hogy ez a butaságának az oka, nem tudni. De attól, hogy valaki síkhülye, nem kell bántani, mert rohadtul nem árt senkinek vele, max a családjának, de ahhoz meg senkinek semmi köze.

2017. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az tény hogy nagyon elszállt vele a ló, csak a szülei sem élnek már sokáig, Krisztián meg nincs 30 éves. Ha a szüleivel történik valami, ő sem fogja sokáig húzni, pláne hogy semmit nem csinál, csak fetreng, játszik, meg éli az önpusztító életét amit akkor sem fognak jó szemmel nézni ha esetleg valamiért összekapná magát, felemelné a seggét és elmenne dolgozni. Sokan tudják ki ő meglátják nem fogják soha komolyan venni. Másrészt ismerek hozzá hasonló embert aki kiköpött mása, annyi eltéréssel hogy a tesója látja el, és jár rendesen dolgozni, van saját keresete, de ugyanúgy bunkó, bugyuta, nem normális, alkoholista, önpusztító és azt is ellöki maga mellől aki megadná neki az esélyt annak hogy valami legyen. Krisztiánnal is ez lesz, egyedül marad akkor vége az egésznek. Másrészt túlsúlyos, cukorbeteg, nem tesz ellene semmit. Hamar befog nála következni a baj.
2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!