Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért dob fel ajánlottnak...

Miért dob fel ajánlottnak olyan történeteket a wattpad, amiket én biztosan nem akarok elolvasni?

Figyelt kérdés
"Kicsit" kezd már elegem lenni abból, hogy a wattpad folytonosan olyan történeteket küld, amikre nemhogy nem vagyok kíváncsi, egyenesen a kukába dobnám mindet ha kézzel foghatóak lennének. Elnézést hogy borító és cím alapján ítélek, de nem akarok olyan """""könyveket""""" látni amikor bejelentkezek, amik arról szólnak, hogy valami lány hogyan létesít nemi kapcsolatot a bátyjával. Hogyan értessem meg a wattpaddel hogy nem érdekelnek ezek? Teljesen más témaköröket szeretek, más történeteket olvasok és írok. Mi ez???

2017. dec. 26. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már figyelmen kívül hagyom, nem tudsz vele mit kezdeni. Rontja az élményt, de ez van. Én se ezeket olvasom, de ha egy romantikus könyvet is elolvasok, utána ezeket ajánlja további olvasásra :(
2017. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szar az algoritmus. Habár nemrég, amikor írtam nekik panaszlevelet vmiért, akkor azt mondták, dolgoznak rajta. Kérdés, h ezt majd bevezetik-e a magyar verzión is (volt már olyan h vmit nem).
2018. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem Wattpadozok, ezért kérdem: nem lehet ezeket a felhasználókat letiltani?
2018. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!