Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Molnár Krisztián nal mi lett...

Molnár Krisztián nal mi lett tegnap?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy kihívták a rendőrséget. De miért?

Valahol azt írják, hogy csendháborítás miatt. Máshol meg azt, hogy pár rajongója megpróbált betörni hozzá.


Ez ugye nem befolyásolja a szilveszteri bebaszóst? (Ez csak utókérdés)


2017. dec. 26. 21:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Eloben neztem a dagadt be volt aludva a garazsban es konkretan 3 rendor (2 no meg egy pasi) elkezdte verni az ajtot meg az ablakot, hogy jojjon ki. felment a hazba a live meg megszakadt. azt, hogy ki hivta ki a rendorseget csak tippelni lehet, mert egyszeruen csak megjelentek az biztos, hogy nem rajongok voltak hanem rendorok. azota nem tudni mi van vele viszont a rendor felszolitotta, hogy jojjon ki o meg csak elsetalt ebbol meg lehetett gondja talan.
2017. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ma egész nap nem volt videója. Lehet, hogy tényleg elvitték.

Azt kétlem, hogy házi őrizetbe zárták volna, de azért az nekem furcsa, hogy egy videót sem csinált arról, hogy mi történt.

Tavaly amikor a mentősök voltak kint, akkor arról beszámolt.

2017. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mentősök bevitték kijózanítóba, mert valaki bejelentette, hogy rosszul lett. A rendőrök csak a mentősök munkáját segítették.Az apa azt fontolgatja, hogy jogi lépéseket tesz, amiért bevitték.
2017. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!