Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó Peti a régi színvonalas...

Dancsó Peti a régi színvonalas műsorát miért cserélte le erre a mostani ótvarságra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szélesebb közönség nézi ha lemegy kutyába és az általános iskolásokat szórakoztatja. A most felnövő generációk születnek bele már az internet világába, akik tévét alig fognak nézni, viszont Youtube-on csüngnek órákat. Így ezt az igényt (is) érdemes kiszolgálni.
2017. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy remakelte a régi videóit (nem tudom, erről van-e szó, régebben néhány videójával megcsinálta)? Gondolom nagy volt a kontraszt a mostani színvonaltalan szarjaival. Plusz régebben erősen jobbra húzott (a Jobbik irányába), aztán elkezdett a PC ballibnek behajolni.
2017. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igaz.


Most kíváncsiságból random két régi és két új videónál kiszámoltam, hogy a videót megnézők hány százaléka nyomott "unlike" gombot, és a mostani videóira többen. :/

2017. dec. 27. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van aki eladja magát, van aki celebbé válik.

pl tankcsapda eladta magát és egy hulladék lett.. pénzért

pl pumped gabo leégeti magát az ország előtt.. pénzért

Dancsó fele-fele arányban eladta magát és hülyét csinál magából... pénzért

2017. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz vele később, egy-két dolga tetszett, de nagyon gagyi lett. Eléggé öregszik, ez meglátszik, nem tudom érthető-e mire gondolok. Műsorvezetőként nincsen benne potenciál, nem elég karizmatikus.
2017. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Öregszik?
2018. jan. 1. 08:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
öregsziket gondolom úgy értette az előző hogy kiég abban amit csinál, mármint véglegesen, mert a kezdetleges munkája zseniális volt szerintem, még a béna frizurás 6(vagymennyi) évvel ez előtti időkből de már hihetetlen amit művel
2018. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74% Igen, erre gondoltam, csak hülyén fogalmaztam.
2018. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Perjés Anna válasza:
65%
nekem is nagyon hiányzik a régi dancsó.... Nem utálkozok de hiányzik... De am szerintem csak annyi hogy a hírnév egy picit átformálta. Ui.: Dancsó ha ezt olvasod (volt már rá példa) akkor neharizz😅
2018. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert sajnos rájött, hogy ki lehet szolgálni a 10-14 éves kis taknyosokat is. Elkezdett nagy ívben sz.rni az eddigi rajongótáborára, beszippantotta a hírnév, eladta magát stb. (Az pedig nem segít, hogy állítólag elkezdte letörölgetni a csatornájáról a régi videókat.) Kis képzavarral akár Metallica 2.0-nak is nevezhetném, de nem nevezem, mert az én véleményem szerint a Metal Ica sosem volt jó. Dancsó legalább profin kezdte, vicces és elmés kritikákat írt, a színvonal zuhanását én nagyjából a "szakszerűen" videók túlzásba vitele és a kérdezz-felelek marhaságok megjelenése köré tudom tenni.


R.I.P. régi Dancsó, jó volt veled.

2018. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!