Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van tehetségem a rajzoláshoz,...

Van tehetségem a rajzoláshoz, illetve fejleszthető ez tanárral, akár egyedül?

Figyelt kérdés

gy kicsit aggódok, mert elég öreg vagyok (23/f), de szeretnék rajzolással foglalkozni, viszont nem érzem magam elég tehetségesnek. Tudom, hogy a mostani "rajztudásom" nagyon nevetséges, de ha eleget gyakorlok, akkor akár elképzelhető, hogy egyszer profi legyek és ezzel foglalkozhassak?


itt vannak képek, amik kb egy éven belül készültek, szóval elég frissek. Előre is elnézést kérek, hogy befejezetlenek, ez egy nagyon rossz szokásom, de igyekszem felhagyni vele!


Ezt másoltam:

[link]


Ezt géppel fejből rajzoltam (direkt stilizált):

[link]


Ezt ceruzával fejből rajzoltam (ez is direkt ilyen, mert képregény karakterterv):

[link]


A válaszokat előre is köszönöm, és legyetek kíméletlenek, mert kíváncsi vagyok nagyon, hogy van-e rá valaha is esélyem, hogy megélhessek ebből...



2018. jan. 5. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na jó, mielőtt teljesen letörnél: egy kép se jelenik meg.
2018. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor itt pótolom, remélem, hogy most jó lesz. :D


[link]


[link]


[link]


Remélem, hogy most sikerül majd megnyitni.

Egyébként nem törtem le, nyugodtan mondhatjátok, ha így gondoljátok! :)

2018. jan. 5. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A rajzolásnak nincsen kora.Nekem tetszenek amiket csináltál, fejleszteni meg bármin lehet.:D
2018. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Minden lehetséges. Jól értettem, hogy 23 évesen öregnek nevezted magad???


Itt kezdd: [link]

2018. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jók a rajzaid! Én rajzos suliba járok,szóval van viszonyítási alapom, és ez alapján mondom hogy még nem késő, mert van hozzá érzéked.
2018. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A jobb agyféltekes baromságot felejtsd el. Öreg se vagy, és nem rosszak a rajzaid.

Ha a megélhetés a cél, akkor mindenképp egy jó tanárt ajánlok.

2018. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne aggódj a korod miatt, Matisse is 20 évesen kezdett el festeni és elég jól befutott. Próbálj meg élőben rajzolni, mármint hogy nem képről. Bármit ami előtted van, legyen az a lámpád, egy növény, vagy egy pókember figura. Akár kérj meg valakit a családból vagy haverok közül hogy üljenek neked portrét. Hidd el más élőben mint képről, mert a kép sokszor becsap. Képről másolásnál 2D-ből 2D-be másolsz, élőben 3D-ből és így tud fejlődni a térlátásod. Persze nincs gond a képpel csak ne ragadj le nála. Amúgy milyen terület érdekel? Ja és igen kell egy jó tanár, de amugy nem rossz. Hajrá!
2018. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!