Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek ki a szimpatikusabb,...

Nektek ki a szimpatikusabb, igényesebb fiú, illetve lány youtubos? Dancsó Péter vs Pamkutya és Avianarahl vs Pallagi Alexa?

Figyelt kérdés
Médiaórára csinálunk prezentációt az egyik osztálytársammal. Az osztály összeírt egy listát mi pedig kihúztuk, hogy kiket hasonlítsunk össze.

2018. jan. 7. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Pamkutya szerintem fényévekkel szimpatikusabb, mint Dancsó. (És az a vicc, hogy régen bírtam Petit...)

A két lány közül pedig inkább Avianarahl.

2018. jan. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pamkutya.

A két csaj közül egyik sem szimpatikus, de Pallagi a rosszabb.

2018. jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%

Pamkutya egyértelmű Dancsónál már idegesít ez a sok hülyeség de néha azért még vannak nagyon odavágós videói ez tény.

Lányoknál Avianarahl bár pont mostanában kezdtem megunni az ilyen beautys csatornák nézését először őt sem ezért hanem csak a fogszabályzós videói miatt néztem. Alexát nem szoktam nézni annyira nem ismerem.

2018. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Pamkutya, Dancsó nagyon erőltetett és ócska már.

A csajokat nem ismerem.

2018. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
62%

Egyértelműen Pamkutya. Dancsó kicsit elszállt...

A lányokat én sem ismerem.

2018. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%
Szerintem a 2 lány csak olyan tipikus női youruber, semmmi egyedi nincs a videóikban. Dancsó régebben jobb videókat csinál, most sem igénytelen csak nm olyan vicces. Pamkutyáék is rengeteget dolgozhatnak vele, én mindkettőjük videóit szeretem.
2018. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
57%
Ki az a Pallagi Alexa?
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Pamkutya jó, Dancsó régen jó volt, többieket nem ismerem.
2018. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
59%
Már nem azért, de mindenki azt mondja hogy az új Dancsó szar...., de mégis mindjárt 8 000 000-nél jár(szerintem fényévekkel job mint régen) régen kevesebben nézték most többen itt a jó példa rá.
2018. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
nekem Dancsó és Alexa(mindenki ellentéte vagyok!?)
2018. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!