Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi hibásodhatott meg? Az...

OdiKai kérdése:

Mi hibásodhatott meg? Az internettel, vagy pedig az elektronikus eszközeimmel (mobil, számítógép) van-e a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap, amikor online könyveket akartam olvasni, találtam egy oldalt, aminek az a neve, hogy merengő. Azonnal találtam is egy történetet, ami egy lányról meg a kutyájáról szólt. Elkezdtem olvasni (telón), és a 4. fejezet után, amikor rányomtam az 5.-re, lassan töltött be. Próbálkoztam, és kiírta hogy "Error", próbáljam meg később. Másnap meg is próbáltam, és betöltött, de mindig a kommenteknél jött ki az oldal, hogy én is írjak. Másik telón is megpróbáltam, mert van egy kicsit régebbi telefonom is, azon is azt írta ki, pedig korábban azon még fel sem keresem az oldalt. Gépen is még előző nap, mikor megtaláltam a történetet, sikerült, ma már az is a kommenteknél nyílt meg. Tudtam egy másik történetnek is a nevét, ami fönn van az oldalon, beírtam azt is a Google-ba, nahát, tegnap még megnyílt, ma már arra a történetre is a kommenteset írta ki. Mit csináljak, Olyan kíváncsi vagyoka történetre, de egyszerűen nem tudom olvasni! A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2018. jan. 12. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Én vagyok az, a kérdező.

Fölmentem a főoldalra, rámentem, hogy új történetek, és ott sincsenek történetek nekem. Lehet, ha más wifin, vagy más telefonnal lennék, működne? :(

Nem értem... tegnap még minden flottul ment.

2018. jan. 12. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oldallal lehet gond, nálam ugyanezt csinálja. Remélem nem fog úgy eltűnni mint az AFS
2018. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már minden oké, biztosan karbantartás volt.
2018. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, én is most néztem meg és már jó.
2018. jan. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!