Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpadon miért törölték...

Wattpadon miért törölték egyből a történetemet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tény, hogy van benne perverzió, plusz lányszerelem, viszont nem az egész erről szól, nem minden sor + odaírtam a címkékhez (vagy mit tudom én mihez), hogy +18. Alapjába véve a sztori az, hogy egy tündér hercegnőt száműztek amiért nem elég érett, plusz perverz is, ezért meg kell találnia a Föld nevű bolygón a társát, s vele kell visszatérnie, és persze meg kell változnia. Az emberlány nem akar vele menni, ahogy semmi mást sem a perverz tündértől. Persze aztán végül megengedi, hogy maradjon, de attól még nem kedveli meg jobban a tündért.

Azért sem értem, mert ugyan perverznek perverz (valamennyire), de leginkább tényleg lélektani és romantikus történet.


Azért vagyok ezen fennakadva mert egyrészt - mint írtam - jeleztem, hogy +18-as tartalom, másrészt - ami leginkább zavar - elképedek azon, hogy nem 1-2 olyan történet van a wattpadon aminek az egy dolog, hogy története nincs, sz**ul van megírva, nem nagybetűvel kezdi az író a mondatot, még nálam is több vesszőhiba van, vagy pont, hogy nincsen kb sehol vesszők, sosem lehet tudni mikor ki beszél, vagy éppen, hogy néz ki, és stb, de azokat nem törlik, vagy vonják vissza és szólnak az íróra, hogy nézze át.



2018. jan. 13. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől perverz? Szerintem az lesz itt a nem mindegy.
2018. jan. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén: A wattpad egy szartenger, kilencvenkilenc százaléka az írásoknak olvashatatlanul mocsok rajta. Miért nem töltesz más oldalra fel? Ott a Polc.eu, a merengő, ezek normális oldalak. A polc.eu-n ha esetleg el is utasítanak, akkor segítenek hogy mi nem jó a sztoriban.
2018. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia! A Wattpad szerverén épp karbantartás zajlik. Sokan jelzik, hogy egy-egy feltöltött tartalom/könyv nem jelenik meg. Általában, egy-két nap, és újra megjelenik. Nem lehetséges, hogy nálad is erről van szó?
2018. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazad van, visszajött. o_o


Csodálkozok, ugyanis azt írta ki, hogy törölve lett, törölték a tartalma miatt, vagy mit tudom én mi volt. Most meg megint ott van. >>

2018. jan. 14. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiváncsiságból, mi a címe a történetnek? :D
2018. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Perverz tündér és Alice

2018. jan. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!