Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehetne népszerűsiteni a...

Hogy lehetne népszerűsiteni a történetemet Wattpadon?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el egy történetet vagy is most kezdem el kirakni a részeket. Ha esetleg megnéznétek itt a link, ha valakit érdekelne:) [link]
2017. ápr. 26. 23:03
 1/10 anonim válasza:
90%

Én fiú vagyok, 13 éves, de válaszolok.

Szerintem jó, de nagyon rövid. Írhatnál egy picit többet arról a napról mikor elindult a nagynénijéhez. De jó, különösebb hibákat nem találtam benne! :) Eléggé jól fogalmazol! Viszont a következő rész lehetne hosszabb.


Persze én úgy írtam, hogy nem szeretem az ilyen történeteket, én inkább Harry Potter fanfictionokat írok/olvasok

2017. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. ápr. 27. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is rövid és pár hiba is van benne. A témája sablosos, ezalatt azt értem, hogy a tinikönyvek 99% a szerelmekről, szakításokról, csaódásokról szól. Mivel az ilyen típusú történetekből milliónyi van, ha azt akarod, hogy felkeltse az emberek figyelmét, valami egyedibbet kéne beleraknod.
2017. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az igekötős igék helyesírását nézd át nagyon, mert kb. mindenhol pont fordítva írtad, mint kellene. Ezt most kórtünetnek látom; nem is értem. Mintha következetesen mindent egybeírnátok, amit külön kell, és külön, amit egyben... Van erre ám szabály, ha már nem vagy olyan olvasott, hogy "magától" jöjjön!


Egyébként szerintem is elég sablonos a sztori, de attól még lehet jó, csak hát ahhoz, hogy a tízmillió másik ilyenből kitűnjön, nagyon egyedien kellene kivitelezni. És minimum helyesírási hibáktól mentesen!

2017. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

most törölted, vagy mi? nekem azt írja.

na mindegy, a kérdésedre válaszolva úgy, hogy sok hashteget használsz a fejlécben, jó címet adsz neki, és népszerű kategóriába teszed (fantasy, sci-fi, romantikus, esetleg fanfic)

én személy szerint óriási sci-fi rajongó vagyok, mind könyvekben, mind filmekben és sorozatokban :) (THE 100 forever)

2017. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

uuu,1-es Harry Potter fanficeket?? óriási potterhead vagyok, kíváncsi lennék rájuk :)

13/L

2017. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahoy! Bocs, én még nem olvastam el, de előbb válaszolok a kérdésekre, aztán majd wattpadon kommentelek. :)

Szóval, remek kérdés. Nekem sokan olvassák a sztorijaimat AO3-n és fanfiction.net-en, de wattpadon szinte senki.

Viszont, amit mások elkövetnek, az az, hogy az elején baromi sok embert bekövetnek. Több százat. És ebből mondjuk a fele visszaköveti őket. És ha már vannak követők, akkor írhatsz nekik (egy egységes e-mailt kapnak, nem kell egyesével), hogy sziasztok, itt az új sztorim, meg légyszi, írjatok, hogy hogy tetszett. Plusz, ha te olvasol mástól, hagyj kommentet! Egyrészt, az author örülni fog neki, másrészt látják, hogy létezel. :)

Olyan is van, hogy direkt írnak, hogy kövess, vote-olj, kommentelj, please... nekem az nem fekszik, de határozottan működhet. Szoktak még olyat is, hogy kevésbé értelmes, de nagy nézettséget hozó 'munkát' töltenek fel az elején. Ilyen pl. a sok instagram sztori, meg a nagyon rövid 'one shot'-ok. :)

Én úgy tapasztalom, hogy wattpadon ez nagyrészt adok-kapok alapon működik.

Én NoiraQuel vagyok, ha érdekel.

Na megyek, elolvaslak. :)

2017. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh, látom, most 'missed' a sztori. Írj, ha feltöltöd! :)

(NoiraQuel)

2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát... Most olvastam. Annyira nem rossz, de látszik, hogy hosszú út áll még előtted az írás terén. Ez nem negatívum, ne sértődj meg :) A helyesírásra néhol tényleg ügyelned kéne.ráadásul nekem elsőre kicsit sablonosnak tűnik, a fejléc nem nagyon kelt érdeklődést az emberben. Kicsit utalhatnál benne a sztori lényegére. Esetleg kezdhetnél egy prológussal, amiben még nincsenek események, csak rávezet a történet hangulatára (főszereplő, és annak élethelyzete, helyszínek stb.)

Ajánlom, hogy használj bétákat. (Tesztolvasókat) Olvastasd el kezdő és profi írókkal, vagy esetleg egy "sima" könyvszerető emberrel egyaránt.

Ez az én személyes véleményem, nem bántónak szánom. Ha annak fogtad fel, akkor elég buta vagy.

További sok sikert az íráshoz, remélem végül végére érsz az "útnak" :)

2017. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csicsky ***** válasza:
Nem szándékozom véleményezni az írásodak, ezzel nem foglalkozom, de küldtem egy „gyűjteményt“ privátban (tanácsok, szakirodalom, linkek). Ez a kedvtelésből, hobbiból írogatók számára készült, hogy az írással könnyebben boldoguljanak. Ha esetleg szükséged lenne tesztolvasókra is, van egy ilyen csoportosulás, tagjai szintén amatőr írók, akik segítségnyújtásként, kölcsönösségi alapon végzik ezt a tevékenységet. A privát üzenetben, amit elküldtem, feltüntettem, hogy hol találod meg őket.
2017. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!