Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szívatásokat tudtok...

Milyen szívatásokat tudtok hogy ne derükjön ki hogy ki volt és a sértett fél is röhögjön rajta nem szertnénk beírást kapni? L/12

Figyelt kérdés
Az van hogy van nagyon idegesítő csaj van az osztályban múltkor lekevert az összes lánynak egy pofont szeretnénk megszivatni .

2018. jan. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közösítsétek ki. Haaha. Amúgy tényleg, nem is érdemes bosszút állni. Mondjátok el a tanárnak, aztán lehet röhögni.
2018. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajzoljátok le őt rondára, és pakoljátok le a rajzokat, alkotásaitokat az asztalára, esetleg a táskájába, vagy pakoljátok tele krétával a tolltartóját:D Vagy cseréljétek át másnak a tolltartójával viccből:D
2018. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy írjátok bele ilyen ki kivel mikor hol mit csinál játékba, és helyezzétek szintén az asztalára. Az olyan játék, hogy alapból többen játszák, és akkor valaki ír valamit a lap tetejére, ami a "ki" kérdésre válaszol, és lehajtja, hogy a többiek ne lássák; akkor a következő alája odaír valamit, ami a "kivel "kérdésre válaszol ; azután így tovább; és a végén, ha már odakerült a mit csinál is; akkor kibontjátok, megnézitek, és röhögtök:D És mehet egyszerre párhuzamosan több ilyen kis papír is:D Amúgy kreatívnak jó lenni ebben:D
2018. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"mami kivel éjfélkor a borosüvegben mit csinál" :D (Bocsi előző vagyok, ezt még meg kellett osztanom, mert anya először rosszul mondta el nekem; és akkor mondta, hogy írjam be, hogy mit csinál, és akkor vissza is kérdeztem, mert nem láttam sok értelmét, hogy "Írjam be, hogy 'mit csinál'?" és akkor mondta, hogy igen. És én meg odaírtam:D És akkor a végén meg kibontottuk, akkor meglepődött:D Ők már több kört amúgy lejátszottak, én meg később csatlakoztam be, szóval többiek már értették, hogy ezt hogyan kell, és akkor a végén anyám mondta, hogy "Sosem fogjuk megtudni, hogy mit csinál éjfélkor nagyanyátok a borosüvegben!":D)
2018. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!