Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A TheVr csapata Jani és Pisti...

A TheVr csapata Jani és Pisti mit dolgoznak mivel foglalkoznak? A számígépes cuccaikat támogatóktól kapják vagy kapnak pénzt a videokért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly óta már mindketten a videózásból élnek csak, előtte csak Jani.


Kapnak pénzt a videók alatt lévő reklámokból is, de inkább a twitchen keresnek pénzt, donate-ek és a feliratkozásokból.


A cuccokat meg főként veszik, de kapnak is.

2018. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Captain Logic ***** válasza:
53%
Amit be is mutatnak, azt kapják, amivel videóznak azt meg veszik. Korábban (azt hiszem) az iStyleban dolgoztak, vagy valami Apple viszonteladónál. Itt ismerték meg egymást, az tuti. Amúgy, ahogy előttem írták, már nincs más munkájuk, Youtube, twitch, szponzorációkból jól megvannak. De a bejött pénz nagy részét a videózásba ölik, nem ferrarira gyűjtenek.
2018. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Alapból gazdagok szerinted hogyan játszanak mindig a legújabb játèkokkal?
2018. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Captain Logic ***** válasza:
75%
3-as pl úgy, hogy a rengeteg donateből és subscribeból azokat veszik meg?
2018. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ők ugynevezett "Influencerek". Nézz utána ennek a fogalomnak. Röviden ez a reklám marketing egy új és világszinten sikeres műfaja amit művelnek. A lényege, hogy úgy reklámoznak neked valamit, hogy nem is tudsz róla, hogy egy reklámot nézel, és Ők ebben nagyon profik.
2018. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2018. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért azt hozzá kell tenni, hogy azoknál működik csak ez is akik erre kaphatóak. Én is néztem őket annak idején, de belőlem egy kanyit nem szedtek ki, sem donate, sem reklám szinten. Nem vettem kólát, se nV kártyát, se Intel procit azért, mert őket néztem. Se semmi mást ami hozzájuk köthető.

Legfeljebb az a pár YT megtekintés amit produkáltam nekik, abból nyerhettek egészen pontosan 0.025 fillért.


A rajongók meg a fanatikusok viszont valóban képesek bármire, hogy olyanok legyenek, mint a celebjeik.

2018. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Captain Logic ***** válasza:
0%
És akkor most te vagy itt a helyi menő?
2018. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak utánad drága.
2018. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

twitch + youtube

csak a twitch naponta több 100 ezer forint

szóval ez a munkájuk

2018. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!