Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szórakozóhelyet ajánlot...

Manyoki Barnabas kérdése:

Milyen szórakozóhelyet ajánlotok ahol jó zene van, és lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy jó helyet találni, ahol lehet hétvégente bulizni, táncolni. A fő bajom az a mostani helyekkel ahova járok (Play, Rio, Ellatohaz), hogy 1. borzalmasak a zenék, amikre egyszerűen nem lehet táncolni, nagyon jó lenne ha mondjuk McHammer, Elvis, Mihal Jackson, Queen, meg hasonlók is szólnának, 2. az ilyen helyeken megjelenő hölgyek olyan szinten részegek, hogy nem is lehet veluk beszélgetni kicsit, mielőtt mondjuk valami más is lenne, de nem is akarnának, ami engem nagyon zavar, konkrétan kellemetlen... 18 éves létemre ebből az alkalmi csókolózós marhaságból úgy érzem már rég kinőttem, és ha akarok valamit egy lánytól, akkor igenis beszélek vele legalább egy kicsit, megismerem, ő is engem, és ha megvan a varázs akkor lépek, és teljesen nyilvánvalóan másnap is beszélünk és mondjuk elhívom randevúra. Úgy gondolom ez lenne a dolgok normális menete. Előre is köszi!

2018. jan. 19. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol 80-as,90-es évek zenéi mennek ott 40+ nőkkel fogsz találkozni.
2018. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy vagyok vele, hogy rendesen szeretnék lányokkal ismerkedni és nem mindenkivel részegen smárolni és én is ezeket a zenéket szeretem :)

Sajnos nem tudom hol lehetne ilyen hely,még nem hallottam róla meg nehéz ilyen korban ilyen lányokat is találni :/

22f

2018. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!